fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6001 to 6016 of 27282 Properties.

DOM
 
$1,030,000

1103 Washington St

Hollywood FL, 33019
$1,030,000
-10.43%
3 beds
2 Baths
1,679 SF
$613/SF
372
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1969
$1,030,000

631 SE 5th Ter

Pompano Beach FL, 33060
$1,030,000
0%
3 beds
2 Baths
1,459 SF
$706/SF
65
CYPRESS HARBOR 5TH SEC
Built 1960
$1,030,000

15030 Wildwood Cir

Westlake FL, 33470
$1,030,000
2.69%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
46
WOODLANDS OF WESTLAKE
Built 2025
$1,030,000

488 NE 18th St #4309

Miami FL, 33132
$1,030,000
0%
2 beds
3 Baths
1,257 SF
$819/SF
155
ARIA ON THE BAY
Built 2018
$1,029,900

12300 NW 77th Mnr

Parkland FL, 33076
$1,029,900
0%
4 beds
3 Baths
3,064 SF
$336/SF
18
HERON BAY CENTRAL
Built 2003
$1,029,000

3982 W Whitewater Ave

Weston FL, 33332
$1,029,000
0%
4 beds
3 Baths
2,476 SF
$416/SF
37
ISLES AT WESTON
Built 2005
$1,029,000

2275 SW 143rd Ct

Miami FL, 33175
$1,029,000
-6.45%
4 beds
3 Baths
2,261 SF
$455/SF
222
P V C ESTATES
Built 1996
$1,029,000

7925 NW 110th Dr

Parkland FL, 33076
$1,029,000
0%
4 beds
3 Baths
2,554 SF
$403/SF
23
HERON BAY NORTHEAST
Built 2005
$1,027,000

4401 Collins Ave #2517

Miami Beach FL, 33140
$1,027,000
0%
0 beds
1 Baths
491 SF
$2,092/SF
162
FONTAINEBLEAU II CONDO
Built 2005
$1,026,800

500 Alton Rd #501

Miami Beach FL, 33139
$1,026,800
0%
1 beds
2 Baths
1,075 SF
$955/SF
14
Five Park
Built 2025
$1,025,050

Finca Villa Guadalupe Finca #175

FL, 000000
$1,025,050
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
33
Vereda El Espinal
Built 2019
$1,025,000

4867 NW 84th Ave

Doral FL, 33166
$1,025,000
0%
3 beds
4 Baths
2,116 SF
$484/SF
267
Lennar Urbana
Built 2024
$1,025,000

17900 SW 4th Ct

Pembroke Pines FL, 33029
$1,025,000
0%
4 beds
3 Baths
2,843 SF
$361/SF
51
SILVER LAKES AT PEMBROKE
Built 1995
$1,025,000

5151 Collins Ave #1119

Miami Beach FL, 33140
$1,025,000
0%
2 beds
2 Baths
1,030 SF
$995/SF
42
seacoast towers
Built 1966
$1,025,000

23120 SW 154 CT

Miami FL, 33170
$1,025,000
-3.3%
5 beds
4 Baths
2,850 SF
$360/SF
310
GRIFFING SILVER PALM
Built 2024
$1,025,000

100 Meridian Ave #233

Miami Beach FL, 33139
$1,025,000
0%
2 beds
2 Baths
940 SF
$1,090/SF
12
The Courts at South Beach
Built 2002