fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6065 to 6080 of 27283 Properties.

DOM
 
$1,000,000

6061 Collins Ave #5F

Miami Beach FL, 33140
$1,000,000
0%
2 beds
2 Baths
1,524 SF
$656/SF
38
LE TRIANON CONDO
Built 1982
$1,000,000

1845 NW 139th Ter

Pembroke Pines FL, 33028
$1,000,000
0%
5 beds
3 Baths
2,791 SF
$358/SF
51
PEMBROKE FALLS-PHASE 4A
Built 2001
$1,000,000

200 Biscayne Boulevard Way #5109

Miami FL, 33131
$1,000,000
-1.86%
2 beds
3 Baths
1,237 SF
$808/SF
227
EPIC West
Built 2008
$1,000,000

159 NE 6th St #4601

Miami FL, 33132
$1,000,000
-9.09%
2 beds
2 Baths
907 SF
$1,103/SF
162
Natiivo
Built 2024
$1,000,000

5265 SW 171st Ave

Miramar FL, 33027
$1,000,000
0%
4 beds
3 Baths
2,470 SF
$405/SF
50
RIVIERA ISLES I
Built 2002
$999,999

11680 SW 92nd St

Miami FL, 33176
$999,999
0%
4 beds
4 Baths
2,436 SF
$411/SF
261
TIMBERWOOD ESTATES
Built 1981
$999,999

782 E 37th St

Hialeah FL, 33013
$999,999
11.11%
2 beds
1 Baths
825 SF
$1,212/SF
1320
HIALEAH 14TH ADDN REV PL
Built 1950
$999,999

5320 NE 16th Ter

Fort Lauderdale FL, 33334
$999,999
0%
4 beds
3 Baths
2,296 SF
$436/SF
134
CORAL RIDGE ISLES
Built 1978
$999,999

5754 NW 98th Ave

Doral FL, 33178
$999,999
-9.09%
5 beds
3 Baths
2,946 SF
$339/SF
189
PATIO HOMES OF DORAL PINE
Built 1993
$999,999

119 SW 7th Ave

Miami FL, 33130
$999,999
0%
3 beds
1 Baths
1,568 SF
$638/SF
59
CITY OF MIAMI SOUTH
Built 1920
$999,999

950 NE 172nd St

Miami FL, 33162
$999,999
0%
2 beds
2 Baths
1,726 SF
$579/SF
340
AILEEN ESTATES
Built 1954
$999,999

3101 Bayshore Dr #1802

Fort Lauderdale FL, 33304
$999,999
-11.11%
2 beds
2 Baths
1,329 SF
$752/SF
190
W FORT LAUDERDALE RESiDEN
Built 2011
$999,999

20255 SW 154th Ave

Miami FL, 33187
$999,999
0%
3 beds
2 Baths
1,500 SF
$667/SF
39
Redlands
Built 2021
$999,999

3801 NE 207th St #1203

Aventura FL, 33180
$999,999
-4.76%
3 beds
3 Baths
2,240 SF
$446/SF
51
One island place condo 1
Built 1990
$999,999

485 Brickell Ave #1604

Miami FL, 33131
$999,999
-9.09%
2 beds
2 Baths
1,286 SF
$778/SF
359
Icon Brickell
Built 2009
$999,999

9261 E Bay Harbor Dr #607

Bay Harbor Islands FL, 33154
$999,999
-11.43%
3 beds
2 Baths
1,305 SF
$766/SF
54
The Ivory Residence
Built 2017