fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6129 to 6144 of 27285 Properties.

DOM
 
$999,000

21000 NE 26th Ave

Miami FL, 33180
$999,000
0%
3 beds
2 Baths
1,579 SF
$633/SF
355
SUNSWEPT ISLE
Built 1958
$999,000

1020 SW 8th St

Hallandale Beach FL, 33009
$999,000
0%
4 beds
2 Baths
1,416 SF
$706/SF
15
Lakeview Manor
Built 2002
$999,000

7782 NW 18th St

Pembroke Pines FL, 33024
$999,000
-9.18%
3 beds
3 Baths
2,087 SF
$479/SF
126
WALNUT CREEK
Built 2002
$999,000

21150 Point PL #LPH 2902

Aventura FL, 33180
$999,000
0%
2 beds
3 Baths
2,190 SF
$456/SF
18
THE POINT OF AVENTURA
Built 1996
$999,000

20185 E Country Club Dr #1406/1405

Aventura FL, 33180
$999,000
0%
4 beds
4 Baths
2,680 SF
$373/SF
298
THE LANDMARK
Built 1990
$999,000

4010 S Ocean Dr #R1808

Hollywood FL, 33019
$999,000
0%
3 beds
3 Baths
1,361 SF
$734/SF
15
Hyde Beach House
Built 2019
$999,000

9273 Collins Ave #507

Surfside FL, 33154
$999,000
2.46%
2 beds
2 Baths
1,024 SF
$976/SF
683
MANATEE CONDO
Built 1974
$999,000

19667 Turnberry Way #5J

Aventura FL, 33180
$999,000
-7.07%
3 beds
3 Baths
2,360 SF
$423/SF
179
TURNBERRY ISLE SOUTH
Built 1980
$999,000

16425 Collins Ave #714

Sunny Isles Beach FL, 33160
$999,000
-12.29%
2 beds
2 Baths
1,760 SF
$568/SF
91
Oceania 1
Built 1990
$999,000

460 NE 28th St #1901

Miami FL, 33137
$999,000
0%
2 beds
2 Baths
1,311 SF
$762/SF
71
Icon Bay
Built 2015
$999,000

14024 SW 132nd Ave

Miami FL, 33186
$999,000
0%
4 beds
3 Baths
2,136 SF
$468/SF
12
TWIN LAKE SHORES CENTRAL
Built 2000
$999,000

6322 NE 5th Ave

Miami FL, 33138
$999,000
-20.08%
4 beds
2 Baths
2,161 SF
$462/SF
212
NORTH GATE
Built 1924
$999,000

400 NW 30th Ct

Wilton Manors FL, 33311
$999,000
0%
4 beds
2 Baths
1,583 SF
$631/SF
5
BOULEVARD ESTATES AMEN
Built 1960
$999,000

545 SW 11th St #208

Miami FL, 33129
$999,000
0%
3 beds
3 Baths
1,527 SF
$654/SF
16
ELEVEN IN THE ROADS CONDO
Built 2020
$999,000

11824 SW 13th Ct

Pembroke Pines FL, 33025
$999,000
-4.31%
4 beds
4 Baths
2,792 SF
$358/SF
116
Raintree at Mayfair
Built 2019
$999,000

4401 Collins Ave #915

Miami Beach FL, 33140
$999,000
-26.49%
1 beds
1 Baths
1,066 SF
$937/SF
577
Fontainebleau II Tresor
Built 2005