fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6113 to 6128 of 27283 Properties.

DOM
 
$999,000

2072 NE 169th St #9, 11, 12 & 5

North Miami Beach FL, 33162
$999,000
-9.18%
8 beds
8 Baths
1,025 SF
$975/SF
627
2072 NE 169 Street NMB
Built 1963
$999,000

8425 SW 174th St

Palmetto Bay FL, 33157
$999,000
0%
4 beds
3 Baths
1,993 SF
$501/SF
93
MALBROOK
Built 1969
$999,000

1700 Meridian Ave #203

Miami Beach FL, 33139
$999,000
-4.86%
2 beds
2 Baths
1,014 SF
$985/SF
95
The Montclair
Built 2005
$999,000

9940 W Bay Harbor Dr #5E-N

Bay Harbor Islands FL, 33154
$999,000
0%
2 beds
2 Baths
1,106 SF
$903/SF
61
KAI AT BAY HARBOR
Built 2016
$999,000

11600 NE 6th Ave

Biscayne Park FL, 33161
$999,000
-9.18%
2 beds
2 Baths
1,245 SF
$802/SF
88
BISCAYNE PARK ESTATES
Built 1960
$999,000

615 Graham Dairy Rd

Other City - In The State Of Florida FL, 33960
$999,000
0%
5 beds
3 Baths
n/a
n/a
38
Highlands
Built 2006
$999,000

3490 Plaza St

Miami FL, 33133
$999,000
-9.18%
4 beds
2 Baths
1,110 SF
$900/SF
67
FROW HOMESTEAD
Built 1952
$999,000

1578 S Ocean Ln #214

Fort Lauderdale FL, 33316
$999,000
0%
2 beds
2 Baths
1,264 SF
$790/SF
39
Oceanage
Built 1973
$999,000

1230 Johnson St

Hollywood FL, 33019
$999,000
0%
4 beds
3 Baths
1,616 SF
$618/SF
209
HOLLYWOOD LAKES SEC
Built 1957
$999,000

9260 SW 153rd Psge

Miami FL, 33196
$999,000
0%
5 beds
3 Baths
3,103 SF
$322/SF
93
CENTURY GARDENS VILLAS
Built 2007
$999,000

588 Mokena Dr

Miami Springs FL, 33166
$999,000
-9.1%
4 beds
3 Baths
2,481 SF
$403/SF
61
COUNTRY CLUB ESTATES SEC
Built 1991
$999,000

34 Seagate Blvd

Key Largo FL, 33037
$999,000
-16.75%
5 beds
3 Baths
2,912 SF
$343/SF
114
KEY LARGO BEACH
Built 2018
$999,000

159 NE 6TH ST #3205

Miami FL, 33132
$999,000
0%
2 beds
2 Baths
916 SF
$1,091/SF
354
Natiivo Miami Residence
Built 2024
$999,000

1590 Seagrape Way

Hollywood FL, 33019
$999,000
0.4%
4 beds
3 Baths
2,300 SF
$434/SF
31
WEST LAKE VILLAGE PLAT
Built 1995
$999,000

599 30th

Marathon FL, 33050
$999,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
230
Country Club (Sombrero Blv
Built 2010
$999,000

21000 NE 26th Ave

Miami FL, 33180
$999,000
0%
3 beds
2 Baths
1,579 SF
$633/SF
355
SUNSWEPT ISLE
Built 1958