fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6177 to 6192 of 27285 Properties.

DOM
 
$997,000

8080 NW 126th Ter

Parkland FL, 33076
$997,000
0%
4 beds
3 Baths
2,426 SF
$411/SF
54
HERON BAY NORTH PLAT 2
Built 2006
$997,000

136 NE 101st St

Miami Shores FL, 33138
$997,000
0%
2 beds
1 Baths
1,073 SF
$929/SF
162
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 1925
$996,900

12121 SW 107th St

Miami FL, 33186
$996,900
-1.3%
4 beds
4 Baths
3,333 SF
$299/SF
68
DEVON-AIRE ESTATES SEC 4
Built 1977
$996,000

8877 Collins Ave #704

Surfside FL, 33154
$996,000
0%
2 beds
2 Baths
1,579 SF
$631/SF
146
Ocean Wave
Built 1981
$995,999

941 SW 31st Ct

Miami FL, 33135
$995,999
-9.45%
4 beds
3 Baths
2,202 SF
$452/SF
94
HILAH PARK ADDN
Built 1950
$995,000

9821 E Bay Harbor Dr #503

Bay Harbor Islands FL, 33154
$995,000
-0.5%
2 beds
2 Baths
1,143 SF
$871/SF
241
O Residences
Built 2017
$995,000

236 NW 42nd St

Miami FL, 33127
$995,000
-39.7%
2 beds
1 Baths
949 SF
$1,048/SF
864
COLUMBIA PARK CORR PL
Built 2023
$995,000

3131 NE 188th St #2-1004

Aventura FL, 33180
$995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,581 SF
$629/SF
191
THE ATRIUM AT AVENTURA
Built 2007
$995,000

1300 S Miami Ave #3502

Miami FL, 33130
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,088 SF
$915/SF
148
SLS BRICKELL
Built 2016
$995,000

2018 Fletcher St

Hollywood FL, 33020
$995,000
4.74%
2 beds
1 Baths
1,270 SF
$783/SF
1111
SOUTH SIDE PARK
Built 1949
$995,000

2406 SW 54TH LN

Cape Coral FL, 33914
$995,000
0%
4 beds
3 Baths
2,567 SF
$388/SF
120
CAPE CORAL
Built 2026
$995,000

18265 NW 12th St

Pembroke Pines FL, 33029
$995,000
90354.55%
4 beds
3 Baths
2,520 SF
$395/SF
304
SILVER LAKES AT PEMBROKE
Built 1992
$995,000

6801 Collins Ave #Door1409 (deed 1401)

Miami Beach FL, 33141
$995,000
-9.55%
2 beds
2 Baths
993 SF
$1,002/SF
254
CARILLON
Built 2008
$995,000

3724 S OCEAN DR #405

Hollywood FL, 33019
$995,000
5.18%
1 beds
1 Baths
9,458 SF
$105/SF
466
ICON BEACH RESIDENCES
Built 2027
$995,000

4381 SW 51st St

Dania Beach FL, 33314
$995,000
-20.4%
2 beds
1 Baths
1,045 SF
$952/SF
562
BROWARD GARDENS
Built 1950
$995,000

4241 Aurora St #505

Coral Gables FL, 33146
$995,000
2.58%
1 beds
1 Baths
678 SF
$1,468/SF
297
Cora Merrick Park
Built 2027