fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6225 to 6240 of 27283 Properties.

DOM
 
$995,000

19667 Turnberry Way #17K

Aventura FL, 33180
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,901 SF
$523/SF
144
TURNERRY ISLE SOUTH TWR
Built 1980
$995,000

1169 Peregrine Way

Weston FL, 33327
$995,000
-7.44%
4 beds
3 Baths
2,674 SF
$372/SF
28
The Marshes Savanna
Built 2000
$995,000

1417 SW 139 AVE

Miami FL, 33184
$995,000
0%
4 beds
2 Baths
2,450 SF
$406/SF
151
Coral West Heights Add 02
Built 1986
$995,000

3715 SW 29th St

Miami FL, 33134
$995,000
-14.96%
3 beds
3 Baths
1,595 SF
$624/SF
282
REALTY SECURITIES CORPPB
Built 1951
$995,000

1300 S Miami Ave #1705

Miami FL, 33130
$995,000
-11.95%
3 beds
3 Baths
1,281 SF
$777/SF
275
DUA MIAMI
Built 2016
$995,000

801 S Miami Ave #4205

Miami FL, 33130
$995,000
-13.48%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
339
801 SMA RESIDENCES CONDO
Built 2018
$994,999

930 80th Street Ocean

Marathon FL, 33050
$994,999
-17.08%
4 beds
3 Baths
2,392 SF
$416/SF
177
Vaca Cut
Built 2004
$994,000

495 Brickell Ave #4705

Miami FL, 33131
$994,000
-5.33%
2 beds
2 Baths
1,450 SF
$686/SF
79
ICON BRICKELL NO TWO
Built 2009
$994,000

20833 SW 96th Ct

Cutler Bay FL, 33189
$994,000
-9.64%
5 beds
4 Baths
2,420 SF
$411/SF
97
CENTURY AT CUTLER BAY
Built 2026
$993,000

3530 Mystic Pointe Dr #1215

Aventura FL, 33180
$993,000
0%
3 beds
3 Baths
1,694 SF
$586/SF
86
Mystic Pointe
Built 1991
$990,900

77 SE 5th St #3208

Miami FL, 33131
$990,900
4.21%
1 beds
1 Baths
862 SF
$1,150/SF
52
VICEROY BRICKELL
Built 2026
$990,000

16801 SW 38 Street

Miramar FL, 33027
$990,000
0%
5 beds
4 Baths
3,565 SF
$278/SF
197
NAUTICA PLAT
Built 2001
$990,000

5401 Collins Ave #601

Miami Beach FL, 33140
$990,000
-13.91%
3 beds
3 Baths
1,430 SF
$692/SF
1100
THE CARRIAGE HOUSE
Built 1967
$990,000

11 NE 6th Street #1607

Miami FL, 33132
$990,000
0%
2 beds
2 Baths
825 SF
$1,200/SF
132
The Crosby
Built 2025
$990,000

601 N Miami Ave #1607

Miami FL, 33132
$990,000
0%
2 beds
2 Baths
825 SF
$1,200/SF
131
The Crosby Unit 1607
Built 2025
$990,000

1300 S Miami Ave #2006

Miami FL, 33130
$990,000
0%
3 beds
3 Baths
1,154 SF
$858/SF
80
DUA MIAMI BRICKELL
Built 2016