fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6289 to 6304 of 27257 Properties.

DOM
 
$980,000

2301 Collins Ave #325

Miami Beach FL, 33139
$980,000
-19.34%
1 beds
1 Baths
850 SF
$1,153/SF
730
RONEY PALACE CONDOMINIUM
Built 1926
$980,000

17301 Biscayne Blvd #1404

North Miami FL, 33160
$980,000
-14.78%
2 beds
3 Baths
1,808 SF
$542/SF
542
MARINA PALMS
Built 2016
$980,000

5161 COLLINS AVE #1403

Miami Beach FL, 33140
$980,000
0%
2 beds
2 Baths
1,030 SF
$951/SF
541
SEACOAST 5151 CONDO
Built 1966
$980,000

6683 NW 103rd Pkwy #6683

Doral FL, 33178
$980,000
0%
4 beds
3 Baths
2,379 SF
$412/SF
710
Landmark at Doral Central
Built 2019
$980,000

4111 S Ocean Dr #3605

Hollywood FL, 33019
$980,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
440
Hyde
Built 2017
$980,000

1150 102nd St #603

Bay Harbor Islands FL, 33154
$980,000
0%
2 beds
3 Baths
1,341 SF
$731/SF
140
LE JARDIN HOUSE
Built 2019
$980,000

14920 SW 151st Ter

Miami FL, 33196
$980,000
0%
4 beds
3 Baths
2,025 SF
$484/SF
109
RIVER BEND SEC 3
Built 1995
$980,000

201 S Biscayne River Dr

Miami FL, 33169
$980,000
0%
5 beds
4 Baths
1,325 SF
$740/SF
96
REV PLAT OF BRANDON PARK
Built 1950
$980,000

2901 Hidden Harbour St

Dania Beach FL, 33312
$980,000
0%
4 beds
4 Baths
2,800 SF
$350/SF
215
CAPE FEAR
Built 2012
$980,000

16012 Opal Creek Dr

Weston FL, 33331
$980,000
0%
4 beds
2 Baths
1,863 SF
$526/SF
100
EMERALD COURTS OPAL CREEK
Built 1996
$980,000

1623 Collins Ave #218

Miami Beach FL, 33139
$980,000
-18.33%
2 beds
2 Baths
1,108 SF
$884/SF
149
The Georgian Condo
Built 1980
$980,000

1710 SW 154th Path

Miami FL, 33185
$980,000
0%
4 beds
2 Baths
2,338 SF
$419/SF
99
EFM ESTATES SECTIONS TWO
Built 2004
$980,000

520 Brickell Key Dr #A1015

Miami FL, 33131
$980,000
0%
2 beds
3 Baths
1,377 SF
$712/SF
50
Brickell Key One Condo
Built 1982
$980,000

4905 SW 71st Pl

Miami FL, 33155
$980,000
0%
3 beds
3 Baths
1,923 SF
$510/SF
82
LAKERIDGE TOWNHOMES
Built 1978
$980,000

701 SW 9th Ave

Fort Lauderdale FL, 33315
$980,000
-9.26%
3 beds
2 Baths
1,310 SF
$748/SF
179
NEW UTOPIA
Built 1949
$980,000

495 Brickell Ave #703

Miami FL, 33131
$980,000
0%
2 beds
2 Baths
1,518 SF
$646/SF
25
ICON BRICKELL
Built 2009