fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6321 to 6336 of 27258 Properties.

DOM
 
$979,000

5151 Collins Ave #1035

Miami Beach FL, 33140
$979,000
-6.76%
2 beds
2 Baths
1,030 SF
$950/SF
935
SEACOAST 5151 CONDO
Built 1966
$979,000

16699 Collins Ave #1809

Sunny Isles Beach FL, 33160
$979,000
0%
2 beds
2 Baths
1,266 SF
$773/SF
435
La Perla
Built 2006
$979,000

31 SE 5th St #3918

Miami FL, 33131
$979,000
0%
3 beds
3 Baths
1,419 SF
$690/SF
130
BRICKELL ON THE RIVER
Built 2006
$979,000

3007 NE 183rd Ln

Aventura FL, 33160
$979,000
15.31%
2 beds
3 Baths
1,641 SF
$597/SF
156
Courtyards of Aventura
Built 1982
$979,000

480 NE 31st St #4906

Miami FL, 33137
$979,000
-10.59%
2 beds
2 Baths
1,057 SF
$926/SF
417
Gran Paraiso Condominium
Built 2019
$979,000

20000 SW Morolo Way

Port St. Lucie FL, 34986
$979,000
-2%
3 beds
5 Baths
3,143 SF
$311/SF
36
VERANO PUD NO 1 PLAT NO 1
Built 2016
$979,000

335 NW 28th St #701

Miami FL, 33127
$979,000
0%
2 beds
2 Baths
844 SF
$1,160/SF
29
DUOS WYNWOOD
Built 2028
$979,000

159 NE 6th St #3002

Miami FL, 33132
$979,000
0%
2 beds
2 Baths
977 SF
$1,002/SF
169
Gale / Natiivo
Built 2024
$978,000

16385 Biscayne Blvd #2901 +2 Parking

North Miami Beach FL, 33160
$978,000
0%
3 beds
3 Baths
1,556 SF
$629/SF
208
THE HARBOUR
Built 2018
$975,000

1801 NE 13th St #1823

Fort Lauderdale FL, 33304
$975,000
0%
3 beds
4 Baths
2,036 SF
$479/SF
346
Galleria Villages
Built 2024
$975,000

159 NE 6th St #4605

Miami FL, 33132
$975,000
0%
2 beds
2 Baths
837 SF
$1,165/SF
270
GALE MIAMI HOTEL AND RESI
Built 2024
$975,000

1726 SW 36TH TER,

Cape Coral FL, 33914
$975,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
98
City of Cape Coral
Built 2025
$975,000

6710 SW 48th St

Miami FL, 33155
$975,000
0%
4 beds
3 Baths
1,522 SF
$641/SF
99
REID MANOR
Built 1953
$975,000

3250 NE 1st Ave #1104

Miami FL, 33137
$975,000
0%
2 beds
2 Baths
1,574 SF
$619/SF
93
MIDBLOCK
Built 2007
$975,000

2900 NE 7th Ave #404

Miami FL, 33137
$975,000
0%
1 beds
2 Baths
1,029 SF
$948/SF
67
Biscayne Beach Condo
Built 2017
$975,000

5740 NE 19th Ave

Fort Lauderdale FL, 33308
$975,000
2.63%
4 beds
3 Baths
2,262 SF
$431/SF
253
CORAL HIGHLANDS
Built 1960