fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6385 to 6400 of 27258 Properties.

DOM
 
$970,000

565 South Dr

Miami Springs FL, 33166
$970,000
0%
3 beds
2 Baths
1,448 SF
$670/SF
26
REV PL SEC 2 CC ESTATES
Built 1936
$970,000

11778 SW 13th Ln

Pembroke Pines FL, 33025
$970,000
-3%
3 beds
3 Baths
2,246 SF
$432/SF
35
PEMBROKE LAKES SOUTH
Built 2020
$969,999

465 Brickell Ave #1602

Miami FL, 33131
$969,999
-5.37%
2 beds
2 Baths
1,269 SF
$764/SF
211
ICON BRICKELL TOWER 1
Built 2008
$969,900

23 Royal Palm Way #16

Boca Raton FL, 33432
$969,900
0%
3 beds
3 Baths
1,917 SF
$506/SF
390
Boca Bayou
Built 2001
$969,600

465 Brickell Ave #3202

Miami FL, 33131
$969,600
-13.43%
2 beds
2 Baths
1,269 SF
$764/SF
229
ICON BRICKELL CONDO NO 1
Built 2008
$969,500

7935 East Dr #803

North Bay Village FL, 33141
$969,500
0%
2 beds
3 Baths
1,884 SF
$515/SF
41
CIELO ON THE BAY CONDO
Built 2009
$969,000

65821 Overseas Hwy

Long Key FL, 33001
$969,000
0%
2 beds
2 Baths
943 SF
$1,028/SF
303
LONG KEY PROJ PROP LINE S
Built 2007
$969,000

5251 SW 6th St

Miami FL, 33134
$969,000
0%
4 beds
3 Baths
2,067 SF
$469/SF
61
HAZELTON PARK
Built 1941
$969,000

16925 SW 289th Ter

Homestead FL, 33030
$969,000
-3%
5 beds
5 Baths
3,532 SF
$274/SF
112
Rambo Subdivision
Built 2023
$969,000

1223 SW 51st Street

Cape Coral FL, 33914
$969,000
0%
4 beds
3 Baths
2,856 SF
$339/SF
29
Cape Coral
Built 1996
$969,000

6620 Indian Creek Dr #609

Miami Beach FL, 33141
$969,000
0%
2 beds
2 Baths
1,143 SF
$848/SF
95
AMD PL OF 2ND OCEAN FRONT
Built 2016
$968,000

11101 NW 26th Dr

Coral Springs FL, 33065
$968,000
-4.91%
4 beds
3 Baths
2,853 SF
$339/SF
51
CORAL SPRINGS COUNTRY CLU
Built 1975
$968,000

16900 SW 296th St

Homestead FL, 33030
$968,000
-2.12%
4 beds
4 Baths
2,678 SF
$361/SF
152
VIRGINIA ESTATES
Built 2006
$968,000

11620 S Budd Dr

Cooper City FL, 33026
$968,000
0%
4 beds
4 Baths
2,524 SF
$384/SF
29
ROCK CREEK PHASE TWO
Built 1987
$965,000

16400 Collins Ave #745

Sunny Isles Beach FL, 33160
$965,000
0%
2 beds
2 Baths
1,530 SF
$631/SF
518
Oceania IV Condo
Built 1995
$965,000

517 NE 2nd Pl

Dania Beach FL, 33004
$965,000
0%
3 beds
3 Baths
2,496 SF
$387/SF
148
ROYAL PALM VISTA
Built 1965