fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6465 to 6480 of 27259 Properties.

DOM
 
$950,000

2100 S Ocean Ln #1409

Fort Lauderdale FL, 33316
$950,000
-18.45%
2 beds
2 Baths
1,513 SF
$628/SF
264
Point Of Americas
Built 1969
$950,000

400 NE 3rd St

Pompano Beach FL, 33060
$950,000
0%
6 beds
3 Baths
1,248 SF
$761/SF
140
HINSON ADD
Built 1976
$950,000

2247 NW 2nd St

Miami FL, 33125
$950,000
-5%
4 beds
3 Baths
2,352 SF
$404/SF
108
GLENROYAL SUB
Built 1936
$950,000

253 NE 2nd St #3509

Miami FL, 33132
$950,000
0%
3 beds
2 Baths
1,363 SF
$697/SF
40
Vizcayne
Built 2008
$950,000

3101 Bayshore Dr #1508

Fort Lauderdale FL, 33304
$950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,214 SF
$783/SF
40
W FORT LAUDERDALE RESID
Built 2011
$950,000

12301 Cabot Ct

Boca Raton FL, 33428
$950,000
0%
4 beds
3 Baths
2,308 SF
$412/SF
50
BOCA WINDS PAR D-1
Built 1991
$950,000

10361 NW 64th Ter

Doral FL, 33178
$950,000
0%
4 beds
4 Baths
2,317 SF
$410/SF
39
LANDMARK AT DORAL
Built 2016
$950,000

4391 Collins Ave #402

Miami Beach FL, 33140
$950,000
-2.56%
0 beds
1 Baths
544 SF
$1,746/SF
222
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$950,000

19385 SW 79th Ct

Cutler Bay FL, 33157
$950,000
0%
5 beds
5 Baths
3,061 SF
$310/SF
44
CUTLER CAY
Built 2006
$950,000

7941 SW 18th Ter

Miami FL, 33155
$950,000
-4.52%
4 beds
4 Baths
3,401 SF
$279/SF
83
MIRACLE MANOR 1ST ADDN
Built 1955
$950,000

505 NE 2nd Street #15B

Fort Lauderdale FL, 33301
$950,000
2.15%
1 beds
1 Baths
912 SF
$1,042/SF
253
Viceroy Fort Lauderdale
Built 2025
$950,000

1102 Camellia Cir

Weston FL, 33326
$950,000
-4.9%
4 beds
3 Baths
2,255 SF
$421/SF
199
SECTOR 6 EAST
Built 1995
$950,000

19740 SW 321st St

Homestead FL, 33030
$950,000
0%
5 beds
5 Baths
3,456 SF
$275/SF
36
Acosta Subdivision
Built 2024
$950,000

94825 Overseas Hwy #187

Key Largo FL, 33037
$950,000
0%
3 beds
3 Baths
1,650 SF
$576/SF
26
KEY LARGO OCEAN RESORT CO
Built 2021
$950,000

11 NE 6th street #2214

Miami FL, 33132
$950,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
36
The Crosby
Built 2026
$950,000

3537 Charles Ave

Miami FL, 33133
$950,000
0%
2 beds
1 Baths
852 SF
$1,115/SF
147
FROW HOMESTEAD
Built 1930