SEARCH LISTINGS
Showing 6497 to 6512 of 27259 Properties.
DOM
 
30772 SW 192nd Ct
Homestead FL, 33030
$950,000
0%
4 beds
3 Baths
3,015 SF
$315/SF
23
Estrella Square
Built 2025
1010 SW 2nd Ave #506
Miami FL, 33130
$950,000
-4.04%
3 beds
4 Baths
1,595 SF
$596/SF
128
BRICKELL TEN CONDO
Built 2016
540 Brickell Key Dr #832
Miami FL, 33131
$950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,200 SF
$792/SF
88
Brickell Key II Condo
Built 1991
1104 N 13th Ter
Hollywood FL, 33019
$950,000
0%
3 beds
2 Baths
1,460 SF
$651/SF
16
COUNTRY CLUB HOMES
Built 1957
1100 Biscayne Blvd #4402
Miami FL, 33132
$950,000
0%
2 beds
3 Baths
1,557 SF
$610/SF
21
MARQUIS CONDO
Built 2009
21205 Yacht Club Dr #3107
Aventura FL, 33180
$950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,510 SF
$629/SF
8
NORTH TOWER AT THE POINT
Built 1997
8850 NE 4th Ave
El Portal FL, 33138
$950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,365 SF
$696/SF
50
EL PORTAL SEC 7
Built 1971
17351 SW 32nd Ct
Miramar FL, 33029
$950,000
0%
5 beds
3 Baths
3,378 SF
$281/SF
26
SILVER LAKES PHASE III RE
Built 1997
2242 NW 129th Ave
Pembroke Pines FL, 33028
$950,000
-2.56%
4 beds
3 Baths
2,444 SF
$389/SF
25
PEMBROKE FALLS - PHASE 1
Built 1996
8895 NW 100th Pl
Doral FL, 33178
$950,000
-2.56%
5 beds
5 Baths
2,992 SF
$318/SF
12
ISLES AT GRAND BAY
Built 2013
20155 SW 129th Ave
Miami FL, 33177
$950,000
0%
5 beds
4 Baths
2,598 SF
$366/SF
5
COUNTRYSIDE
Built 2004
11420 NE 4th Ave
Miami FL, 33161
$950,000
-5%
4 beds
3 Baths
1,803 SF
$527/SF
250
YANCEY REPLAT
Built 1959
16385 Biscayne Blvd #3201
North Miami Beach FL, 33160
$950,000
0%
3 beds
3 Baths
1,556 SF
$611/SF
65
THE HARBOUR NORTH CONDO
Built 2018
5889 Devonshire Blvd
Miami FL, 33155
$950,000
-11.13%
3 beds
2 Baths
1,594 SF
$596/SF
18
SCHENLEY PARK
Built 1947
20191 E Country Club Dr #2601
Aventura FL, 33180
$950,000
-9.52%
3 beds
3 Baths
2,290 SF
$415/SF
169
TERRACES NORTH TURNBERRY
Built 1983