fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6545 to 6560 of 27259 Properties.

DOM
 
$949,000

2132 NE 63rd Ct

Fort Lauderdale FL, 33308
$949,000
0%
3 beds
2 Baths
1,525 SF
$622/SF
183
IMPERIAL POINT 2 SEC
Built 1964
$949,000

109 SW 128th Ave

Plantation FL, 33325
$949,000
0%
5 beds
3 Baths
2,858 SF
$332/SF
104
LAGO PLANTATION
Built 2005
$949,000

9 Island Ave #710

Miami Beach FL, 33139
$949,000
0%
2 beds
2 Baths
1,190 SF
$797/SF
103
Nine Island
Built 1981
$949,000

21055 Yacht Club Dr #802

Aventura FL, 33180
$949,000
0%
3 beds
2 Baths
1,865 SF
$509/SF
93
SOUTH TOWER AT THE POINT
Built 2002
$949,000

18211 SW 95th Ct

Palmetto Bay FL, 33157
$949,000
-9.62%
4 beds
2 Baths
1,712 SF
$554/SF
376
FRANJO PARK SEC 2
Built 1962
$949,000

4111 S Ocean Dr #3704

Hollywood FL, 33019
$949,000
11.91%
2 beds
2 Baths
1,126 SF
$843/SF
73
LYFE BEACH RESORT & RESID
Built 2017
$949,000

1221 SW 74th Ct

Miami FL, 33144
$949,000
-2.67%
5 beds
3 Baths
3,146 SF
$302/SF
89
MIAMI GATEWAY REVISED
Built 1953
$949,000

1960 NE 182nd St

North Miami Beach FL, 33162
$949,000
0%
3 beds
2 Baths
2,040 SF
$465/SF
57
FULFORD BY THE SEA
Built 1949
$949,000

31 SE 5th St #4112

Miami FL, 33131
$949,000
-2.67%
3 beds
3 Baths
1,410 SF
$673/SF
63
Brickell on the River N
Built 2006
$949,000

545 NW 47th St

Miami FL, 33127
$949,000
-5.01%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
195
BAY VISTA PARK AMD PL
Built 1925
$949,000

1515 Dewey St

Hollywood FL, 33020
$949,000
0%
5 beds
3 Baths
n/a
n/a
38
SUNSET TRAILS
Built 1940
$949,000

1920 S Ocean Dr #11C

Hallandale Beach FL, 33009
$949,000
0%
2 beds
2 Baths
1,759 SF
$540/SF
38
Malaga Tower II
Built 1975
$949,000

475 Brickell Ave #2209

Miami FL, 33131
$949,000
0%
2 beds
2 Baths
1,167 SF
$813/SF
36
ICONBRICKELL CONDO NO 1
Built 2008
$949,000

4391 Collins Ave #303

Miami Beach FL, 33140
$949,000
0%
0 beds
1 Baths
544 SF
$1,744/SF
131
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$949,000

2323 SW 17th Ter

Miami FL, 33145
$949,000
0%
5 beds
5 Baths
2,628 SF
$361/SF
50
CLEVELAND TERRACE
Built 1935
$949,000

9341 Collins Ave #604

Surfside FL, 33154
$949,000
0%
2 beds
2 Baths
1,277 SF
$743/SF
33
Marbella
Built 1989