fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6609 to 6624 of 27259 Properties.

DOM
 
$940,000

416 NE 29th St

Wilton Manors FL, 33334
$940,000
-2.08%
3 beds
2 Baths
1,514 SF
$621/SF
110
TROPICAL MANORS ADD
Built 1961
$940,000

3726 NE 166th St #116

North Miami Beach FL, 33160
$940,000
0%
3 beds
2 Baths
1,936 SF
$486/SF
4
Tides Townhomes
Built 1980
$940,000

19010 NW 23rd Ct

Pembroke Pines FL, 33029
$940,000
0%
5 beds
3 Baths
2,678 SF
$351/SF
22
BIG SKY PLAT - Keystone Lk
Built 1997
$940,000

200 BISCAYNE BLVD WY #4512

Miami FL, 33131
$940,000
0%
2 beds
3 Baths
1,237 SF
$760/SF
50
EPIC WEST CONDO
Built 2008
$939,999

3101 Bayshore Dr #1504

Fort Lauderdale FL, 33304
$939,999
-3.59%
2 beds
2 Baths
1,176 SF
$799/SF
408
W Fort Lauderdale Residen
Built 2011
$939,999

19926 SW 326th St

Homestead FL, 33030
$939,999
0%
4 beds
3 Baths
3,111 SF
$302/SF
241
Redland
Built 1986
$939,900

513 NW 30th St

Wilton Manors FL, 33311
$939,900
0%
3 beds
2 Baths
1,325 SF
$709/SF
146
MARCH ESTATES AMEN
Built 1956
$939,900

551 N Fort Lauderdale Beach Blvd #R1803 & R1804

Fort Lauderdale FL, 33304
$939,900
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
77
THE OCEAN RESORT
Built 2009
$939,900

627 Willow Bend Rd

Weston FL, 33327
$939,900
-2.08%
4 beds
3 Baths
2,274 SF
$413/SF
60
SECTOR 3 - PARCELS H I J
Built 1997
$939,900

426 SE 3rd St

Dania Beach FL, 33004
$939,900
-3.6%
3 beds
3 Baths
1,650 SF
$570/SF
45
OCEAN VIEW GOLF ADD
Built 1970
$939,900

1310 SE 14th Ct

Deerfield Beach FL, 33441
$939,900
0%
4 beds
4 Baths
2,069 SF
$454/SF
2
WOODMAR ESTATES
Built 1967
$939,500

7840 NW 86th Ter

Tamarac FL, 33321
$939,500
-10.44%
3 beds
4 Baths
3,702 SF
$254/SF
145
WOODMONT TRACT 62
Built 1984
$939,399

207 SW 11th St

Dania Beach FL, 33004
$939,399
-1.11%
3 beds
3 Baths
2,226 SF
$422/SF
375
NORTH HOLLYWOOD
Built 2018
$939,000

4111 S Ocean Dr #LPH6

Hollywood FL, 33019
$939,000
0%
2 beds
2 Baths
1,129 SF
$832/SF
410
HYDE BEACH RESIDENCES
Built 2017
$939,000

1000 Island Blvd #PH2

Aventura FL, 33160
$939,000
-21.42%
3 beds
3 Baths
2,055 SF
$457/SF
236
WILLIAMS ISLAND
Built 1990
$939,000

17951 NW 91st Ct

Hialeah FL, 33018
$939,000
0%
4 beds
3 Baths
2,878 SF
$326/SF
17
CENTURY GARDENS
Built 2005