fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6673 to 6688 of 27259 Properties.

DOM
 
$929,000

11541 SW 100th St

Miami FL, 33176
$929,000
0%
3 beds
3 Baths
2,098 SF
$443/SF
74
GLEN COVE SEC 1
Built 1980
$927,500

6940 Abbott Ave #703

Miami Beach FL, 33141
$927,500
0%
1 beds
1 Baths
615 SF
$1,508/SF
491
Ella Miami Beach
Built 2027
$927,000

68 SE 6th St #2110

Miami FL, 33131
$927,000
-6.27%
2 beds
2 Baths
1,208 SF
$767/SF
118
Brickell City Center
Built 2016
$926,160

1302 NE 32nd St #2

Oakland Park FL, 33334
$926,160
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
58
Park Avenue
Built 2026
$926,000

1755 E Hallandale Beach Blvd #PH04E

Hallandale Beach FL, 33009
$926,000
3.46%
3 beds
4 Baths
1,716 SF
$540/SF
129
DUO CONDOMINIUM
Built 2008
$926,000

1402 Myrtle Oak Ter

Hollywood FL, 33021
$926,000
0%
3 beds
3 Baths
2,220 SF
$417/SF
72
HILLCREST COUNTRY CLUB SO
Built 2019
$925,000

230 W 47th St

Hialeah FL, 33012
$925,000
0%
6 beds
5 Baths
2,505 SF
$369/SF
337
ANDREWS PARK
Built 1950
$925,000

15200 SW 268th St

Homestead FL, 33032
$925,000
0%
3 beds
2 Baths
2,115 SF
$437/SF
283
Redlands
Built 1975
$925,000

18475 NE 30th Pl

Aventura FL, 33160
$925,000
0%
3 beds
3 Baths
1,840 SF
$503/SF
166
Aventura Bay Townhomes
Built 2000
$925,000

1955 NE 123rd St

North Miami FL, 33181
$925,000
0%
2 beds
3 Baths
1,444 SF
$641/SF
127
ARETA ESTS SEC 6
Built 1967
$925,000

18100 N Bay Rd #308

Sunny Isles Beach FL, 33160
$925,000
0%
2 beds
2 Baths
1,255 SF
$737/SF
82
MARINA BAY CLUB
Built 2002
$925,000

19667 Turnberry Way #27E

Aventura FL, 33180
$925,000
0%
2 beds
2 Baths
1,825 SF
$507/SF
81
TURNBERRY ISLE SOUTH
Built 1980
$925,000

17301 Biscayne Blvd #1803

North Miami Beach FL, 33160
$925,000
-2.53%
2 beds
2 Baths
1,670 SF
$554/SF
155
MARINA PALMS RESIDENCES
Built 2015
$925,000

5285 NW 112th Ter

Coral Springs FL, 33076
$925,000
-2.63%
5 beds
4 Baths
2,828 SF
$327/SF
90
KENSINGTON
Built 1996
$925,000

4925 Tyler St

Hollywood FL, 33021
$925,000
0%
4 beds
3 Baths
2,158 SF
$429/SF
75
HOLLYWOOD HILLS
Built 1962
$925,000

20281 E Country Club Dr #2409

Aventura FL, 33180
$925,000
0%
2 beds
2 Baths
1,560 SF
$593/SF
59
HAMPTONS WEST CONDO
Built 1984