fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6721 to 6736 of 27259 Properties.

DOM
 
$920,000

2386 SW 183rd Ter

Miramar FL, 33029
$920,000
0%
4 beds
3 Baths
2,824 SF
$326/SF
40
SILVER LAKES PHASE III
Built 1995
$920,000

400 Sunny Isles Blvd #116

Sunny Isles Beach FL, 33160
$920,000
-3.06%
2 beds
3 Baths
1,403 SF
$656/SF
196
400 Sunny Isles
Built 2015
$920,000

11455 NW 88th Ln

Doral FL, 33178
$920,000
0%
5 beds
5 Baths
2,850 SF
$323/SF
26
ST MORITZ ESTATES
Built 2012
$920,000

432 Palmetto Dr

Miami Springs FL, 33166
$920,000
0%
4 beds
2 Baths
1,497 SF
$615/SF
25
REV PL SEC 2 CC ESTATES
Built 1939
$920,000

15341 SW 36th St

Miami FL, 33185
$920,000
-6.12%
4 beds
3 Baths
2,473 SF
$372/SF
40
CARIBE LAKES PHASE I
Built 1996
$920,000

#3905

Miami FL, 33137
$920,000
-6.12%
2 beds
3 Baths
1,151 SF
$799/SF
400
PARAISO BAY
Built 2018
$920,000

1080 Brickell Ave #1509

Miami FL, 33131
$920,000
0%
2 beds
3 Baths
1,134 SF
$811/SF
159
The Bond at Brickell
Built 2016
$920,000

4501 Prairie Ave #1

Miami Beach FL, 33140
$920,000
0%
3 beds
2 Baths
1,393 SF
$660/SF
15
Ewing Condo
Built 1925
$920,000

2555 Collins Ave #2205

Miami Beach FL, 33140
$920,000
0%
1 beds
2 Baths
861 SF
$1,069/SF
6
Club Atlantis
Built 1982
$920,000

1623 Collins Ave #318

Miami Beach FL, 33139
$920,000
0%
2 beds
2 Baths
1,108 SF
$830/SF
45
THE GEORGIAN CONDO
Built 1980
$920,000

16385 Biscayne Blvd #1201

North Miami Beach FL, 33160
$920,000
-23.33%
3 beds
3 Baths
1,556 SF
$591/SF
622
The Harbour
Built 2018
$920,000

16275 Collins Ave #2603

Sunny Isles Beach FL, 33160
$920,000
0%
1 beds
2 Baths
883 SF
$1,042/SF
81
Sayan Condominium
Built 2007
$919,900

480 NE 31st St #4106

Miami FL, 33137
$919,900
-2.13%
2 beds
2 Baths
1,057 SF
$870/SF
214
GRAN PARAISO
Built 2019
$919,227

1420 NW 14th Ave #1623

Miami FL, 33125
$919,227
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
451
River District 14
Built 2026
$919,000

19355 Turnberry Way #4K

Aventura FL, 33180
$919,000
-3.26%
3 beds
2 Baths
1,910 SF
$481/SF
134
TURNBERRY TOWERS
Built 1981
$919,000

659 Verona Pl

Weston FL, 33326
$919,000
0%
4 beds
3 Baths
2,610 SF
$352/SF
29
VERONA
Built 1993