fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6769 to 6784 of 27259 Properties.

DOM
 
$910,000

250 Sunny Isles Blvd #3-1606

Sunny Isles Beach FL, 33160
$910,000
-1.62%
3 beds
2 Baths
1,492 SF
$610/SF
28
ST TROPEZ ON THE BAY III
Built 2010
$910,000

1000 Brickell Plz #1811

Miami FL, 33131
$910,000
-4.21%
1 beds
2 Baths
823 SF
$1,106/SF
745
Brickell Flatiron
Built 2019
$910,000

2678 Tigertail Ave #315

Miami FL, 33133
$910,000
0%
1 beds
1 Baths
565 SF
$1,611/SF
5
MR C RESIDENCES
Built 2024
$910,000

17375 Collins Ave #702

Sunny Isles Beach FL, 33160
$910,000
-2.15%
2 beds
2 Baths
1,430 SF
$636/SF
73
OCEAN POINT BEACH CLUB
Built 2000
$910,000

495 Brickell Ave #402

Miami FL, 33131
$910,000
-1.09%
2 beds
2 Baths
1,505 SF
$605/SF
270
ICON BRICKELL
Built 2009
$910,000

851 NE 1st Ave #1508

Miami FL, 33132
$910,000
-1.09%
3 beds
3 Baths
1,498 SF
$607/SF
171
Paramount Miami World Cen
Built 2019
$909,000

1940 NE 62nd St

Fort Lauderdale FL, 33308
$909,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
16
IMPERIAL POINT 2 SEC
Built 1969
$909,000

14251 SW 34th St

Miami FL, 33175
$909,000
0%
4 beds
3 Baths
2,133 SF
$426/SF
19
CRES SUB
Built 2000
$908,755

155 Sunrise Dr #4B

Key Biscayne FL, 33149
$908,755
-6.79%
2 beds
2 Baths
1,212 SF
$750/SF
179
Sunrise Condo
Built 1971
$908,160

500 Alton Rd #502

Miami Beach FL, 33139
$908,160
0%
1 beds
2 Baths
883 SF
$1,028/SF
11
Five Park Miami Beach
Built 2025
$906,900

401 N Federal Highway #910

Miami FL, 33020
$906,900
0%
2 beds
2 Baths
1,050 SF
$864/SF
11
Gaia Residences
Built 2028
$905,000

1435 Brickell Ave #3505

Miami FL, 33131
$905,000
0%
0 beds
1 Baths
611 SF
$1,481/SF
74
MILLENNIUM TOWER
Built 2003
$905,000

1850 Monroe St #410

Hollywood FL, 33020
$905,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
34
OASIS ON MONROE
Built 2025
$905,000

6000 Collins Ave #129

Miami Beach FL, 33140
$905,000
0%
2 beds
2 Baths
1,700 SF
$532/SF
4
TERRA BEACHSIDE CONDO
Built 2010
$904,000

3830 NE 22nd Ter

Lighthouse Point FL, 33064
$904,000
-7.76%
4 beds
3 Baths
1,910 SF
$473/SF
454
LIGHTHOUSE MANOR
Built 1968
$902,000

13330 SW 79th St

Miami FL, 33183
$902,000
-4.04%
5 beds
4 Baths
2,080 SF
$434/SF
295
WINSTON PARK UNIT 7
Built 1977