fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6737 to 6752 of 27259 Properties.

DOM
 
$919,000

4021 NE 17th Ter

Oakland Park FL, 33334
$919,000
-2.85%
4 beds
3 Baths
2,058 SF
$447/SF
74
CORAL HEIGHTS SEC ONE
Built 1959
$918,000

3776 NE 166th St #108

North Miami Beach FL, 33160
$918,000
0%
3 beds
3 Baths
1,936 SF
$474/SF
262
Tides Townhomes
Built 1982
$918,000

4111 S Ocean Dr #UPH8

Hollywood FL, 33019
$918,000
-1.05%
2 beds
2 Baths
1,179 SF
$779/SF
54
LYFE/HYDE
Built 2017
$917,700

700 CYPRESS GROVE DRIVE

Pompano Beach FL, 33069
$917,700
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
32
PALM AIRE TOWNHOUSES
Built 2026
$917,500

6940 Abbott Ave #716

Miami Beach FL, 33141
$917,500
0%
1 beds
1 Baths
n/a
n/a
491
Ella Miami Beach
Built 2027
$915,000

29405 SW 179th Ave

Homestead FL, 33030
$915,000
0%
4 beds
3 Baths
3,085 SF
$297/SF
192
KROME GROVE ESTATES
Built 2022
$915,000

250 Sunny Isles Blvd #3-1402

Sunny Isles Beach FL, 33160
$915,000
-1.61%
3 beds
2 Baths
1,461 SF
$626/SF
471
St Tropez On The Bay
Built 2010
$915,000

455 E Palmetto Park Rd #3W

Boca Raton FL, 33432
$915,000
0%
3 beds
4 Baths
2,525 SF
$362/SF
46
5 Palms
Built 2008
$915,000

325 Calusa St Lot 318

Key Largo FL, 33037
$915,000
0%
3 beds
1 Baths
n/a
n/a
204
CALUSA CAMPGROUND
Built 2020
$915,000

1080 Brickell Ave #1801

Miami FL, 33131
$915,000
0%
2 beds
2 Baths
1,134 SF
$807/SF
39
The Bond
Built 2016
$915,000

1500 Canary Island Dr

Weston FL, 33327
$915,000
-3.68%
4 beds
3 Baths
2,105 SF
$435/SF
45
SECTOR 2- PARCELS 21B 22
Built 2000
$915,000

10471 NW 66th St

Doral FL, 33178
$915,000
0%
4 beds
4 Baths
2,437 SF
$375/SF
15
Landmark
Built 2023
$915,000

5510 NW 1st Ave

Miami FL, 33127
$915,000
0%
3 beds
3 Baths
1,178 SF
$777/SF
36
A.F. MERRITT
Built 1948
$915,000

477 SE 17th Ter

Deerfield Beach FL, 33441
$915,000
-3.68%
4 beds
3 Baths
1,934 SF
$473/SF
103
THE COVE
Built 1963
$915,000

10 Aragon Ave #1417

Coral Gables FL, 33134
$915,000
0%
2 beds
2 Baths
1,179 SF
$776/SF
205
TEN ARAGON
Built 2004
$915,000

4747 NW 85th Ave

Doral FL, 33166
$915,000
0%
3 beds
5 Baths
2,789 SF
$328/SF
12
Urbana
Built 2019