fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6705 to 6720 of 27259 Properties.

DOM
 
$925,000

1395 Brickell Ave #3407

Miami FL, 33131
$925,000
-6.57%
1 beds
2 Baths
1,427 SF
$648/SF
29
MAYFIELD CONDO
Built 2003
$925,000

2723 E Abiaca Cir

Davie FL, 33328
$925,000
-11.82%
4 beds
3 Baths
2,288 SF
$404/SF
41
RIDGE ON NOB HILL
Built 1999
$925,000

11350 SW 57th St

Miami FL, 33173
$925,000
0%
4 beds
3 Baths
1,537 SF
$602/SF
209
WESTWOOD LAKE 9TH ADDN
Built 1958
$925,000

15698 N 77th Trl N

Palm Beach Gardens FL, 33418
$925,000
0%
3 beds
2 Baths
2,332 SF
$397/SF
5
PALM BEACH COUNTRY ESTATE
Built 1987
$925,000

1065 Weeping Willow Way

Hollywood FL, 33019
$925,000
0%
4 beds
3 Baths
2,587 SF
$358/SF
16
WEST LAKE VILLAGE PLAT
Built 1994
$925,000

1315 NE 5th Ter

Fort Lauderdale FL, 33304
$925,000
-2.53%
4 beds
3 Baths
1,780 SF
$520/SF
16
PROGRESSO
Built 1959
$925,000

10403 Santiago St

Cooper City FL, 33026
$925,000
0%
4 beds
3 Baths
2,332 SF
$397/SF
3
EMBASSY LAKES
Built 1990
$925,000

72 Nmai Dzorn Adjiringano Road

FL,
$925,000
0%
10 beds
11 Baths
8,566 SF
$108/SF
12
Adenta Municipality
Built 2013
$925,000

2600 E Hallandale Beach Blvd #T3201

Hallandale Beach FL, 33009
$925,000
0%
3 beds
3 Baths
1,737 SF
$533/SF
107
BEACHWALK CONDOMINIUM
Built 2016
$925,000

9761 NW 9th St

Miami FL, 33172
$925,000
-4.15%
4 beds
4 Baths
2,602 SF
$355/SF
47
FONTAINEBLEAU WEST NORTH
Built 2013
$925,000

12922 SW 221st St

Miami FL, 33170
$925,000
0%
4 beds
4 Baths
2,703 SF
$342/SF
96
ESTATE MANSIONS 1ST ADDN
Built 2014
$925,000

2850 NW 5th St

Miami FL, 33125
$925,000
-2.63%
3 beds
2 Baths
2,347 SF
$394/SF
19
PALBICKE & GARRISONS ADDN
Built 2001
$924,900

7902 SW 67th Ave

South Miami FL, 33143
$924,900
-7.5%
3 beds
3 Baths
1,359 SF
$681/SF
139
LUDLAM-GROVES
Built 1951
$920,000

1300 Brickell Bay Dr #1903

Miami FL, 33131
$920,000
0%
2 beds
2 Baths
997 SF
$923/SF
59
BRICKELLHOUSE CONDO
Built 2014
$920,000

68 SE 6th St #4110

Miami FL, 33131
$920,000
-1.08%
2 beds
2 Baths
1,219 SF
$755/SF
87
Brickell City Centre
Built 2016
$920,000

2250 SW 155th Ave

Miami FL, 33185
$920,000
0%
4 beds
2 Baths
2,372 SF
$388/SF
104
CENTURY ESTATES 1ST ADDN
Built 2005