fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6689 to 6704 of 27259 Properties.

DOM
 
$925,000

424 NE 27th Dr

Wilton Manors FL, 33334
$925,000
0%
3 beds
2 Baths
1,344 SF
$688/SF
113
TROPICAL MANORS
Built 1978
$925,000

300 Biscayne Boulevard Way #1105C

Miami FL, 33131
$925,000
-6.57%
0 beds
1 Baths
618 SF
$1,497/SF
82
Aston Martin Residences
Built 2024
$925,000

19500 Turnberry Way #14C

Aventura FL, 33180
$925,000
0%
3 beds
3 Baths
1,810 SF
$511/SF
38
Marina Tower of Turnberry
Built 1982
$925,000

715 Hollywood Blvd

Hollywood FL, 33019
$925,000
0%
3 beds
2 Baths
1,402 SF
$660/SF
51
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1937
$925,000

700 SW 44th Pl

Miami FL, 33134
$925,000
-2.63%
4 beds
3 Baths
2,549 SF
$363/SF
82
TAMIAMI TRAIL PARK
Built 1945
$925,000

#1203

Sunny Isles Beach FL, 33160
$925,000
-2.12%
4 beds
3 Baths
2,400 SF
$385/SF
842
WINSTON TOWER 400
Built 1974
$925,000

619 SW 39th Ave

Miami FL, 33134
$925,000
-2.63%
5 beds
4 Baths
2,115 SF
$437/SF
25
FLAGLER SEC ADDN TO CORAL
Built 1941
$925,000

7018 SW 53rd Ln

Miami FL, 33155
$925,000
0%
3 beds
3 Baths
1,552 SF
$596/SF
38
Lakeridge
Built 1978
$925,000

2984 Mary St

Miami FL, 33133
$925,000
0%
2 beds
2 Baths
1,092 SF
$847/SF
11
GEMINI II
Built 1976
$925,000

900 Bay Dr #524

Miami Beach FL, 33141
$925,000
0%
2 beds
2 Baths
1,520 SF
$609/SF
175
King Cole Condo
Built 1963
$925,000

1811 SW 83rd Ave

Miami FL, 33155
$925,000
0%
4 beds
3 Baths
2,152 SF
$430/SF
9
WESTCHESTER PART 1
Built 1955
$925,000

50 Biscayne Blvd #4208

Miami FL, 33132
$925,000
-13.95%
3 beds
2 Baths
1,357 SF
$682/SF
488
50 Biscayne
Built 2007
$925,000

4746 NW 10th Ave

Miami FL, 33127
$925,000
0%
4 beds
4 Baths
2,252 SF
$411/SF
5
CRESTWOOD
Built 2026
$925,000

6801 Collins Ave #LPH09

Miami Beach FL, 33141
$925,000
0%
1 beds
1 Baths
720 SF
$1,285/SF
10
Carillon Miami Beach
Built 2008
$925,000

17301 Biscayne Blvd #605

North Miami Beach FL, 33160
$925,000
0%
2 beds
3 Baths
1,718 SF
$538/SF
4
Marina Palms Residences
Built 2015
$925,000

460 NE 28th St #601

Miami FL, 33137
$925,000
0%
2 beds
2 Baths
1,311 SF
$706/SF
52
ICON BAY CONDO
Built 2015