SEARCH LISTINGS
Showing 6657 to 6672 of 27259 Properties.
DOM
 
21055 Yacht Club Dr #2403
Aventura FL, 33180
$930,000
0%
3 beds
2 Baths
1,865 SF
$499/SF
10
SOUTH TOWER AT THE POINT
Built 2002
5669 Liberty Ln
Westlake FL, 33470
$930,000
-2.11%
5 beds
5 Baths
4,110 SF
$226/SF
111
ORCHARDS OF WESTLAKE PHAS
Built 2022
1032 Silktree Ln
Weston FL, 33327
$930,000
-0.53%
5 beds
4 Baths
2,672 SF
$348/SF
68
SECTOR 2-PARCELS 11 27 28
Built 2000
455 E Palmetto Park Rd #4E
Boca Raton FL, 33432
$930,000
0%
2 beds
3 Baths
2,525 SF
$368/SF
1
5 PALMS
Built 2008
756 W 53rd St
Hialeah FL, 33012
$929,999
-2.11%
6 beds
4 Baths
2,627 SF
$354/SF
65
PALM SPRINGS 5TH ADDN SEC
Built 1956
1121 NE 14th Ave
Fort Lauderdale FL, 33304
$929,999
-0.53%
3 beds
3 Baths
2,262 SF
$411/SF
55
Villa Valentina
Built 2006
14806 SW 163rd St
Miami FL, 33187
$929,000
-2.21%
5 beds
4 Baths
3,033 SF
$306/SF
232
KINGS GROVE
Built 2024
17315 E Collins Ave #1102
Sunny Isles Beach FL, 33160
$929,000
5.58%
2 beds
3 Baths
1,201 SF
$774/SF
1013
Solé on the Beach
Built 2007
643 NE 191st Ter
Miami FL, 33179
$929,000
-7.1%
4 beds
3 Baths
2,318 SF
$401/SF
299
CHAMPION LAKES
Built 2014
2655 Collins Ave #2301
Miami Beach FL, 33140
$929,000
0%
2 beds
2 Baths
1,645 SF
$565/SF
95
MIRASOL OCEAN TOWERS
Built 1975
20449 SW 328th St
Homestead FL, 33030
$929,000
0%
5 beds
4 Baths
2,884 SF
$322/SF
97
EMERALD GREENS SUB
Built 2007
16385 Biscayne Blvd #607
North Miami Beach FL, 33160
$929,000
-2.21%
3 beds
3 Baths
1,557 SF
$597/SF
94
The Harbour
Built 2018
121 NE 25th ST #1701
Miami FL, 33132
$929,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
32
501 First Residences
Built 2026
1435 BRICKELL AVE #3309
Miami FL, 33130
$929,000
-7.01%
1 beds
2 Baths
983 SF
$945/SF
240
FOUR SEASON CONDO HOTEL
Built 2003
5051 SW 163rd Ct
Miami FL, 33185
$929,000
-8.47%
4 beds
3 Baths
2,795 SF
$332/SF
78
LAROC ESTATES
Built 2003
9586 SW 155th Ave
Miami FL, 33196
$929,000
0%
4 beds
4 Baths
2,036 SF
$456/SF
3
HIGHLANDS AT KENDALL
Built 1995