fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6641 to 6656 of 27259 Properties.

DOM
 
$934,000

1980 S Ocean Dr #16Q

Hallandale Beach FL, 33009
$934,000
0%
3 beds
3 Baths
1,740 SF
$537/SF
69
HEMISPHERES OCEAN SOUTH
Built 1971
$934,000

614 NE 3rd St

Dania Beach FL, 33004
$934,000
0%
3 beds
2 Baths
2,505 SF
$373/SF
29
ROYAL PALM VISTA
Built 1985
$932,000

19900 SW 83rd Ave

Cutler Bay FL, 33189
$932,000
0%
4 beds
3 Baths
1,600 SF
$583/SF
78
SAGA BAY SEC ONE PART TWO
Built 1974
$932,000

1758 SW 18th St

Miami FL, 33145
$932,000
0%
2 beds
1 Baths
1,379 SF
$676/SF
59
AMD PLAT VENICE HEIGHTS
Built 1946
$931,000

4391 Collins Ave #412

Miami Beach FL, 33140
$931,000
-0.85%
0 beds
1 Baths
522 SF
$1,784/SF
71
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$930,000

11141 NW 77th Ter

Doral FL, 33178
$930,000
0%
4 beds
3 Baths
2,144 SF
$434/SF
210
ISLANDS AT DORAL 1ST ADDN
Built 2006
$930,000

225 N Miami Ave #905

Miami FL, 33128
$930,000
0%
2 beds
2 Baths
884 SF
$1,052/SF
115
District 225
Built 2025
$930,000

1300 Brickell Bay Dr #3007

Miami FL, 33131
$930,000
0%
2 beds
3 Baths
969 SF
$960/SF
257
BRICKELLHOUSE CONDO
Built 2014
$930,000

6039 Collins Ave #1517

Miami Beach FL, 33140
$930,000
0%
2 beds
2 Baths
1,667 SF
$558/SF
96
MAISON GRANDE CONDO
Built 1971
$930,000

690 SW 1 Avenue #3406

Miami FL, 33130
$930,000
4.85%
1 beds
1 Baths
548 SF
$1,697/SF
415
The Standard Residences
Built 2027
$930,000

68 SE 6th St #1201

Miami FL, 33131
$930,000
-7%
2 beds
3 Baths
1,265 SF
$735/SF
92
REACH Condo City Center
Built 2016
$930,000

398 NE 5th St #2119

Miami FL, 33132
$930,000
0%
1 beds
1 Baths
626 SF
$1,486/SF
402
The Elser
Built 2022
$930,000

650 NE 32nd St #3606

Miami FL, 33137
$930,000
-7%
2 beds
2 Baths
1,067 SF
$872/SF
513
Paraiso Bay
Built 2018
$930,000

1870 NW 32nd Ave

Miami FL, 33125
$930,000
0%
6 beds
3 Baths
1,956 SF
$475/SF
20
GRAPELAND HEIGHTS
Built 1954
$930,000

2100 S Ocean Ln #808

Fort Lauderdale FL, 33316
$930,000
-2%
2 beds
2 Baths
1,880 SF
$495/SF
191
POINT OF AMERICAS
Built 1969
$930,000

851 NE 1st Ave #1408

Miami FL, 33132
$930,000
0%
2 beds
3 Baths
1,498 SF
$621/SF
11
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019