fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6625 to 6640 of 27259 Properties.

DOM
 
$939,000

13 Coral Way

Key Largo FL, 33037
$939,000
-3.1%
3 beds
3 Baths
1,936 SF
$485/SF
44
PARADISE POINT
Built 2022
$939,000

1135 Fairfax Ln

Weston FL, 33326
$939,000
0%
4 beds
3 Baths
2,461 SF
$382/SF
3
Sunset Springs
Built 1989
$939,000

591 SE 5th St

Hialeah FL, 33010
$939,000
-1.05%
5 beds
4 Baths
1,519 SF
$618/SF
122
HOLLEMAN MANOR NO 2 2ND A
Built 1946
$938,000

1741 SW 2nd Avenue #520

Miami FL, 33129
$938,000
0%
1 beds
1 Baths
n/a
n/a
149
Parkside Brickell
Built 2028
$936,800

1019 Snapper Ln

Key Largo FL, 33037
$936,800
0%
3 beds
3 Baths
1,547 SF
$606/SF
19
SUNRISE POINT REV
Built 2013
$935,000

650 NE 32nd St #4206

Miami FL, 33137
$935,000
-5.08%
2 beds
2 Baths
1,067 SF
$876/SF
297
PARAISO BAY
Built 2018
$935,000

12660 Griffing Blvd

North Miami FL, 33161
$935,000
-1.58%
3 beds
2 Baths
1,954 SF
$479/SF
116
GRIFFING BISCAYNE PK ESTA
Built 1950
$935,000

4650 NW 109th Ct

Doral FL, 33178
$935,000
0%
4 beds
3 Baths
2,498 SF
$374/SF
76
DORAL MEADOWS 1ST ADDN
Built 2000
$935,000

851 NE 1st Ave #1205

Miami FL, 33132
$935,000
0%
1 beds
2 Baths
1,244 SF
$752/SF
44
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$935,000

19900 SW 326th St

Homestead FL, 33030
$935,000
84900%
4 beds
3 Baths
2,946 SF
$317/SF
275
N/A
Built 1989
$935,000

25900 SW 177th Ave

Homestead FL, 33031
$935,000
-4.1%
4 beds
1 Baths
1,550 SF
$603/SF
72
n/a
Built 1955
$935,000

221 NE 48th Ter

Miami FL, 33137
$935,000
0%
2 beds
1 Baths
1,146 SF
$816/SF
45
BRENTWOOD REV PL
Built 1954
$935,000

480 NE 31st St #904

Miami FL, 33137
$935,000
-4.1%
2 beds
3 Baths
1,186 SF
$788/SF
227
GRANPARAISO
Built 2019
$935,000

19831 NW 4th St

Pembroke Pines FL, 33029
$935,000
0%
4 beds
3 Baths
2,760 SF
$339/SF
2
CHAPEL TRAIL REPLAT SECTI
Built 1994
$934,800

23001 SW 167th Ave

Miami FL, 33170
$934,800
0%
3 beds
2 Baths
2,153 SF
$434/SF
33
Rural/Agricultural Residen
Built 2003
$934,000

4401 Collins Ave #1401

Miami Beach FL, 33140
$934,000
-1.68%
0 beds
1 Baths
516 SF
$1,810/SF
460
FONTAINEBLEAU II TRESOR
Built 2005