fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6753 to 6768 of 27259 Properties.

DOM
 
$915,000

2525 SW 107th Ct

Miami FL, 33165
$915,000
0%
4 beds
4 Baths
3,373 SF
$271/SF
15
P & A SUB
Built 1978
$915,000

2272 SW 13th St

Miami FL, 33145
$915,000
0%
3 beds
1 Baths
1,390 SF
$658/SF
20
BYAN PARK
Built 1924
$915,000

17921 NW 10th St

Pembroke Pines FL, 33029
$915,000
-3.17%
4 beds
3 Baths
2,810 SF
$326/SF
17
SILVER LAKES AT PEMBROKE
Built 1993
$915,000

1155 Brickell Bay Dr #PH104

Miami FL, 33131
$915,000
0%
3 beds
2 Baths
1,510 SF
$606/SF
208
The Mark
Built 2001
$915,000

10001 SW 99th Ave

Miami FL, 33176
$915,000
0%
3 beds
2 Baths
1,982 SF
$462/SF
107
KENDALE SOUTH SEC 1
Built 1968
$914,000

6371 Hutchinson Rd

Miami Lakes FL, 33014
$914,000
-1.61%
3 beds
2 Baths
2,107 SF
$434/SF
110
MIAMI LAKES EAGLE NEST SE
Built 1977
$913,999

942 NW 133rd Ct

Miami FL, 33182
$913,999
-90.12%
4 beds
4 Baths
2,676 SF
$342/SF
123
VENEZIA HOMES ESTATES IST
Built 1991
$912,000

1155 Brickell Bay Dr #902

Miami FL, 33131
$912,000
-13.96%
3 beds
2 Baths
1,470 SF
$620/SF
290
The Mark on Brickell
Built 2001
$911,000

#1501

Miami Beach FL, 33140
$911,000
0%
2 beds
2 Baths
1,645 SF
$554/SF
63
MIRASOL OCEAN TOWERS
Built 1975
$910,041

1420 NW 14th Avenue #1605

Miami FL, 33125
$910,041
0%
2 beds
2 Baths
880 SF
$1,034/SF
449
RIVER DISTRICT 14
Built 2025
$910,000

8885 NW 100th Pl

Doral FL, 33178
$910,000
-5.21%
3 beds
3 Baths
2,462 SF
$370/SF
340
ISLES AT GRAND BAY
Built 2013
$910,000

250 Sunny Isles Blvd #3-1506

Sunny Isles Beach FL, 33160
$910,000
-1.09%
3 beds
2 Baths
1,492 SF
$610/SF
278
St Tropez
Built 2010
$910,000

813 Hawksbill Ln

Sugarloaf FL, 33042
$910,000
0%
2 beds
2 Baths
1,008 SF
$903/SF
261
VACATION HARBOR
Built 1982
$910,000

7075 SW 67th Ave #14

South Miami FL, 33143
$910,000
-3.7%
3 beds
3 Baths
2,200 SF
$414/SF
140
BANYANS OF SOUTH MIAMI
Built 1977
$910,000

201 Crandon Blvd #932

Key Biscayne FL, 33149
$910,000
0%
1 beds
2 Baths
1,089 SF
$836/SF
30
KEY COLONY
Built 1978
$910,000

17375 Collins Ave #608

Sunny Isles Beach FL, 33160
$910,000
-5.7%
3 beds
3 Baths
1,860 SF
$489/SF
386
OCEAN POINT BEACH CLUB
Built 2000