fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6785 to 6800 of 27259 Properties.

DOM
 
$900,000

#2707

Sunny Isles Beach FL, 33160
$900,000
0%
2 beds
2 Baths
1,330 SF
$677/SF
270
OCEAN POINT BEACH CLUB CO
Built 2000
$900,000

2301 Collins Ave #836

Miami Beach FL, 33139
$900,000
0%
0 beds
1 Baths
760 SF
$1,184/SF
222
Roney Palace
Built 1926
$900,000

17315 Collins Ave #602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$900,000
0%
2 beds
3 Baths
1,201 SF
$749/SF
195
Sole on The Ocean
Built 2007
$900,000

156 NW 88th St

El Portal FL, 33150
$900,000
-30.77%
3 beds
2 Baths
1,479 SF
$609/SF
582
HOMEDALE
Built 1949
$900,000

475 BRICKELL AV #2415

Miami FL, 33131
$900,000
-5.26%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
768
ICON BRICKELL
Built 2008
$900,000

2301 Collins Ave #1632

Miami Beach FL, 33139
$900,000
0%
0 beds
1 Baths
760 SF
$1,184/SF
130
RONEY PALACE
Built 1926
$900,000

300 Euclid Ave #209

Miami Beach FL, 33139
$900,000
0%
2 beds
3 Baths
1,190 SF
$756/SF
112
ARMITAGE PLACE NO 3 CONDO
Built 1998
$900,000

900 Biscayne Blvd #4307

Miami FL, 33132
$900,000
0%
1 beds
2 Baths
938 SF
$959/SF
86
900 BISCAYNE BAY
Built 2008
$900,000

4318 US 98 HWY

Sebring FL, 33876
$900,000
0%
2 beds
2 Baths
980 SF
$918/SF
330
Rural Tracts of Lorida
Built 1990
$900,000

475 Brickell Ave #4215

Miami FL, 33131
$900,000
0%
2 beds
2 Baths
1,168 SF
$771/SF
116
Icon Brickell Tower 1
Built 2008
$900,000

17301 Biscayne Blvd #401

North Miami Beach FL, 33160
$900,000
-8.16%
2 beds
3 Baths
1,999 SF
$450/SF
263
MARINA PALMS RESIDENCES N
Built 2015
$900,000

10528 SW 118th Pl

Miami FL, 33186
$900,000
0%
4 beds
3 Baths
2,613 SF
$344/SF
72
4TH AMEND PLAT OF THE MIS
Built 1990
$900,000

1000 Brickell Plz #3503

Miami FL, 33131
$900,000
0%
1 beds
2 Baths
829 SF
$1,086/SF
68
brickell flatiron
Built 2019
$900,000

3540 Main Hwy #204

Miami FL, 33133
$900,000
-18.18%
1 beds
2 Baths
983 SF
$916/SF
387
GROVE GARDEN
Built 2006
$900,000

690 SW 1 Avenue #3802

Miami FL, 33130
$900,000
4.53%
1 beds
1 Baths
727 SF
$1,238/SF
415
The Standard Residences
Built 2027
$900,000

68 SE 6th St #1710

Miami FL, 33131
$900,000
-5.21%
2 beds
2 Baths
1,193 SF
$754/SF
129
REACH CONDO
Built 2016