fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6865 to 6880 of 27260 Properties.

DOM
 
$899,000

1300 S Miami Ave #3402

Miami FL, 33130
$899,000
-10.01%
2 beds
2 Baths
1,088 SF
$826/SF
551
SLS BRICKELL
Built 2016
$899,000

1451 Brickell Ave #1004

Miami FL, 33131
$899,000
0%
1 beds
1 Baths
706 SF
$1,273/SF
94
Echo Brickell
Built 2017
$899,000

1405 SW 4th Ter

Pompano Beach FL, 33060
$899,000
-9.65%
3 beds
2 Baths
1,665 SF
$540/SF
141
LYONS PARK FIRST ADD
Built 1978
$899,000

4213 NW 28th ST

Other City - In The State Of Florida FL, 33993
$899,000
-25.02%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
222
N/A
Built 2000
$899,000

159 NE 6th St #3302

Miami FL, 33132
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
977 SF
$920/SF
224
Natiivo Miami
Built 2024
$899,000

2625 Collins Ave #1507

Miami Beach FL, 33140
$899,000
-2.81%
2 beds
2 Baths
1,305 SF
$689/SF
213
Oceanfront Plaza
Built 1980
$899,000

14172 NW 87th Ct

Miami Lakes FL, 33018
$899,000
0%
4 beds
3 Baths
1,806 SF
$498/SF
69
AVALON ESTATES RE-PLAT
Built 1996
$899,000

12721 SW 47th St

Miami FL, 33175
$899,000
0%
4 beds
3 Baths
2,473 SF
$364/SF
62
ROYALE GREEN SEC 1
Built 1970
$899,000

1408 Mariner Way

Hollywood FL, 33019
$899,000
-2.81%
3 beds
2 Baths
1,561 SF
$576/SF
94
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 1997
$899,000

2311 Patterson ave

Key West FL, 33040
$899,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
52
KW KW REALTY COS FIRST SUB
Built 1963
$899,000

2330 Staples ave

Key West FL, 33040
$899,000
0%
1 beds
1 Baths
n/a
n/a
52
KW KW REALTY CO'S FIRST SU
Built 2000
$899,000

2231 Middle Torch Rd

Torch Key FL, 33042
$899,000
-25.02%
2 beds
2 Baths
1,420 SF
$633/SF
306
Misc Middle Torch Key 28
Built 1992
$899,000

580 72nd St #613

Miami Beach FL, 33141
$899,000
0%
1 beds
1 Baths
412 SF
$2,182/SF
54
72 PARK CONDO
Built 2025
$899,000

9559 Collins Ave #S5-F

Surfside FL, 33154
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,260 SF
$713/SF
142
SOLIMAR CONDO
Built 2001
$899,000

5220 SW 6 ST

Miami FL, 33134
$899,000
-1.21%
3 beds
2 Baths
831 SF
$1,082/SF
180
HILLS TRAIL GROVE
Built 1940
$899,000

6350 NW 39th Ter

Virginia Gardens FL, 33166
$899,000
-2.81%
4 beds
3 Baths
2,240 SF
$401/SF
65
REV GREEN HAVEN
Built 1951