fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6913 to 6928 of 27261 Properties.

DOM
 
$899,000

2101 NE 54th Ct

Fort Lauderdale FL, 33308
$899,000
0%
4 beds
3 Baths
2,161 SF
$416/SF
10
CORAL RIDGE ADD
Built 1965
$899,000

19018 NW 23rd Pl

Pembroke Pines FL, 33029
$899,000
0%
5 beds
3 Baths
2,562 SF
$351/SF
33
BIG SKY PLAT
Built 1998
$899,000

17375 E Collins Ave #1108

Sunny Isles Beach FL, 33160
$899,000
-5.37%
3 beds
3 Baths
1,860 SF
$483/SF
166
OCEAN POINT BEACH CLUB
Built 2000
$899,000

3370 NE 190 St #PH 2909

Aventura FL, 33180
$899,000
-9.19%
2 beds
3 Baths
1,610 SF
$558/SF
227
HIDDEN BAY
Built 2000
$899,000

90 Alton Rd #1409

Miami Beach FL, 33139
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,080 SF
$832/SF
32
YACHT CLUB AT PORTOFINO
Built 1999
$899,000

2900 NE 21st Ter

Fort Lauderdale FL, 33306
$899,000
0%
3 beds
2 Baths
1,845 SF
$487/SF
8
CORAL SHORES
Built 1956
$899,000

5225 Collins Ave #1519

Miami Beach FL, 33140
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,200 SF
$749/SF
5
THE ALEXANDER CONDO
Built 1962
$899,000

1115 NE 14th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$899,000
-7.31%
3 beds
3 Baths
2,262 SF
$397/SF
116
Villa Valentina
Built 2007
$899,000

12125 NE 2nd Ave

North Miami FL, 33161
$899,000
0%
4 beds
2 Baths
2,005 SF
$448/SF
168
FAIRMONT HOMES
Built 1960
$899,000

6353 SW 191st Ave

Pembroke Pines FL, 33332
$899,000
-5.37%
5 beds
4 Baths
2,834 SF
$317/SF
102
BIG SKY NORTH RESIDENTIAL
Built 2003
$899,000

13611 SW 77th St

Miami FL, 33183
$899,000
0%
4 beds
3 Baths
1,796 SF
$501/SF
4
WINSTON PARK UNIT 5
Built 1975
$899,000

4401 SW 16th St

Miami FL, 33134
$899,000
-4.26%
3 beds
3 Baths
1,279 SF
$703/SF
24
SAN JACINTO
Built 1949
$899,000

2231 SW 17th St

Miami FL, 33145
$899,000
0%
2 beds
3 Baths
1,375 SF
$654/SF
32
VEDADO
Built 1925
$899,000

18101 Collins Ave #606

Sunny Isles Beach FL, 33160
$899,000
0%
1 beds
2 Baths
1,168 SF
$770/SF
3
TRUMP PALACE
Built 2006
$899,000

6680 NW 102nd Path

Doral FL, 33178
$899,000
0%
4 beds
4 Baths
2,379 SF
$378/SF
5
LANDMARK AT DORAL CENTRAL
Built 2020
$899,000

1300 S Miami Ave #1601

Miami FL, 33130
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,279 SF
$703/SF
48
Dua Residences
Built 2016