fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6945 to 6960 of 27261 Properties.

DOM
 
$899,000

2001 Meridian Ave #404

Miami Beach FL, 33139
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
966 SF
$931/SF
5
THE MERIDIAN CONDO
Built 2005
$898,500

1150 101st St #601

Bay Harbor Islands FL, 33154
$898,500
0%
2 beds
2 Baths
1,128 SF
$797/SF
70
ONE BAY HARBOR CONDO
Built 2019
$898,350

4241 Aurora St #605

Coral Gables FL, 33146
$898,350
0%
1 beds
1 Baths
678 SF
$1,325/SF
86
Cora Merrick Park
Built 2027
$898,000

1451 Brickell Ave #1206

Miami FL, 33131
$898,000
0%
1 beds
1 Baths
743 SF
$1,209/SF
1438
ECHO BRICKELL CONDO
Built 2017
$898,000

9309 SW 166th Ct

Miami FL, 33196
$898,000
0%
4 beds
3 Baths
2,625 SF
$342/SF
24
FOREST LAKES ESTATES SEC
Built 1996
$898,000

150 Sunny Isles Blvd #1-1606

Sunny Isles Beach FL, 33160
$898,000
-5.37%
3 beds
2 Baths
1,458 SF
$616/SF
252
St Tropez on the Bay
Built 2009
$898,000

15341 NW 4 ST

Pembroke Pines FL, 33028
$898,000
0%
4 beds
3 Baths
2,764 SF
$325/SF
3
TOWNGATE 156-11 B A POR P
Built 1996
$898,000

6050 Stringfellow Rd

Saint James City FL, 33956
$898,000
-9.75%
2 beds
1 Baths
1,188 SF
$756/SF
86
Pine Island
Built 2016
$897,900

6799 Collins Ave #412

Miami Beach FL, 33141
$897,900
-2.4%
2 beds
2 Baths
1,035 SF
$868/SF
86
SOUTH CARILLON BEACH COND
Built 2008
$897,000

17315 Collins Ave #702

Sunny Isles Beach FL, 33160
$897,000
0%
2 beds
3 Baths
1,201 SF
$747/SF
17
SOLE ON THE BEACH
Built 2007
$896,000

42 SE 10th Ter

Dania Beach FL, 33004
$896,000
0%
6 beds
4 Baths
2,702 SF
$332/SF
349
HIGHLAND SQUARE
Built 1958
$895,900

16828 NW 83rd Pl

Miami Lakes FL, 33016
$895,900
-10.01%
3 beds
3 Baths
1,948 SF
$460/SF
43
2ND ADDN TO ROYAL OAKS
Built 1987
$895,500

22255 SW 132nd Ave

Miami FL, 33170
$895,500
0%
5 beds
4 Baths
2,898 SF
$309/SF
63
TRIANGLE OAKS
Built 2022
$895,060

300 Biscayne Blvd Way #805

Miami FL, 33131
$895,060
-10.04%
0 beds
1 Baths
618 SF
$1,448/SF
137
Aston Martin Residences
Built 2024
$895,000

601 NE 1st Av #3401

Miami FL, 33132
$895,000
0%
2 beds
2 Baths
1,044 SF
$857/SF
164
NATIIVO / GALE RESIDENCES
Built 2024
$895,000

1340 S Ocean Blvd #403

Pompano Beach FL, 33062
$895,000
0%
2 beds
2 Baths
1,644 SF
$544/SF
325
Claridge Condo
Built 1972