fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7009 to 7024 of 27261 Properties.

DOM
 
$890,000

11 NE 6 ST #1407

Miami FL, 33132
$890,000
0%
2 beds
2 Baths
925 SF
$962/SF
141
The Crosby
Built 2025
$890,000

11 NE 6 ST #814

Miami FL, 33132
$890,000
0%
2 beds
2 Baths
925 SF
$962/SF
120
The Crosby
Built 2025
$890,000

10275 Collins Ave #230

Bal Harbour FL, 33154
$890,000
-6.32%
2 beds
2 Baths
1,056 SF
$843/SF
842
Harbour House
Built 1964
$890,000

3700 Island Blvd #CPH03

Aventura FL, 33160
$890,000
0%
3 beds
2 Baths
1,945 SF
$458/SF
493
Mediterranean Village
Built 1989
$890,000

68 SE 6th St #2010

Miami FL, 33131
$890,000
-6.32%
2 beds
2 Baths
1,193 SF
$746/SF
137
REACH
Built 2016
$890,000

#2507

Miami FL, 33131
$890,000
0%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$690/SF
58
Icon Brickell
Built 2008
$890,000

19528 SW 79th Pl

Cutler Bay FL, 33157
$890,000
0%
5 beds
4 Baths
3,061 SF
$291/SF
57
CUTLER CAY
Built 2004
$890,000

10354 NW 64th St

Doral FL, 33178
$890,000
-6.32%
3 beds
4 Baths
2,654 SF
$335/SF
229
LANDMARK
Built 2018
$890,000

716 26th Street Ocean

Marathon FL, 33050
$890,000
0%
3 beds
3 Baths
1,320 SF
$674/SF
71
HARBOR ISLE
Built 1971
$890,000

21150 Point Pl #1505

Aventura FL, 33180
$890,000
0%
2 beds
3 Baths
2,190 SF
$406/SF
47
ATLANTIC II AT THE POINT
Built 1996
$890,000

20 NE 11th St #2909

Miami FL, 33132
$890,000
0%
1 beds
1 Baths
n/a
n/a
39
E11EVEN Hotel & Residence
Built 2026
$890,000

7959 Liberty Way

Parkland FL, 33067
$890,000
0%
3 beds
3 Baths
2,174 SF
$409/SF
104
MCJUNKIN FARMS PLAT
Built 2023
$890,000

851 NE 1st Ave #2605

Miami FL, 33132
$890,000
-1.11%
1 beds
2 Baths
1,254 SF
$710/SF
267
Paramount
Built 2019
$890,000

17555 Atlantic Blvd #602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$890,000
0%
3 beds
2 Baths
1,449 SF
$614/SF
178
King David
Built 2005
$890,000

2600 E Hallandale Beach blvd #T2701

Hallandale Beach FL, 33009
$890,000
-19.02%
3 beds
3 Baths
1,737 SF
$512/SF
564
BEACHWALK CONDOMINIUM
Built 2015
$890,000

2145 SW 26 ST

Miami FL, 33133
$890,000
0%
4 beds
3 Baths
1,648 SF
$540/SF
46
VICTORY HOMESITES
Built 1951