fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7073 to 7088 of 27262 Properties.

DOM
 
$885,000

12293 SW 28th Ter

Miami FL, 33175
$885,000
-1.67%
4 beds
2 Baths
2,634 SF
$336/SF
53
SOUTHERN ESTS 6TH ADDN
Built 1965
$885,000

495 Brickell Ave #3710

Miami FL, 33131
$885,000
0%
2 beds
2 Baths
1,327 SF
$667/SF
17
ICON BRICKELL NO TWO
Built 2009
$885,000

160 Ridge St

Tavernier FL, 33070
$885,000
-9.68%
4 beds
2 Baths
1,943 SF
$455/SF
195
PLANTATION SHORES REV
Built 1973
$885,000

15842 NW 10th St

Pembroke Pines FL, 33028
$885,000
-3.7%
4 beds
3 Baths
2,880 SF
$307/SF
115
TOWNGATE
Built 1997
$885,000

10185 Collins Ave #PH08

Bal Harbour FL, 33154
$885,000
0%
2 beds
2 Baths
1,514 SF
$585/SF
2
THE PLAZA OF BAL HARBOUR
Built 1965
$884,990

2550 Manor Way

Wilton Manors FL, 33305
$884,990
0%
4 beds
3 Baths
1,666 SF
$531/SF
54
Altessa At Wilton Manors
Built 2026
$884,900

4111 S Ocean Dr #3608

Hollywood FL, 33019
$884,900
-2.64%
2 beds
2 Baths
1,179 SF
$751/SF
941
4111 SOUTH OCEAN DRIVE CO
Built 2017
$884,000

2689 NE 165th St #56

North Miami Beach FL, 33160
$884,000
-4.43%
3 beds
3 Baths
1,590 SF
$556/SF
87
Lakeview
Built 1979
$881,000

888 Biscayne Blvd #2009

Miami FL, 33132
$881,000
0%
2 beds
3 Baths
1,323 SF
$666/SF
97
MARINABLUE CONDO
Built 2008
$880,000

475 Brickell Ave #4207

Miami FL, 33131
$880,000
-14.15%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$682/SF
320
Icon Brickell
Built 2008
$880,000

5313 Bayview Ct

Cape Coral FL, 33904
$880,000
0%
3 beds
2 Baths
1,737 SF
$507/SF
115
Cape Coral
Built 1963
$880,000

4962 SW 32nd Way

Hollywood FL, 33312
$880,000
0%
3 beds
2 Baths
1,852 SF
$475/SF
90
BANYAN OAKRIDGE PLAT
Built 1997
$880,000

650 NE 32nd St #2006

Miami FL, 33137
$880,000
-7.37%
2 beds
2 Baths
1,067 SF
$825/SF
440
PARAISO BAY MIAMI
Built 2018
$880,000

300 Three Islands Blvd #PH4A

Hallandale Beach FL, 33009
$880,000
0%
2 beds
2 Baths
1,984 SF
$444/SF
73
ANCHOR BAY CLUB
Built 1988
$880,000

4111 S Ocean Dr #3511

Hollywood FL, 33019
$880,000
-9.28%
2 beds
2 Baths
1,087 SF
$810/SF
488
HYDE BEACH
Built 2017
$880,000

361 NE 57th St

Miami FL, 33137
$880,000
0%
2 beds
1 Baths
1,032 SF
$853/SF
39
DIXIE HIGHWAY TRACK
Built 1951