fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7137 to 7152 of 27264 Properties.

DOM
 
$875,000

2800 Island Blvd #702

Aventura FL, 33160
$875,000
6.06%
2 beds
2 Baths
1,910 SF
$458/SF
574
WILLIAMS ISLAND
Built 1990
$875,000

2000 Island Blvd #606

Aventura FL, 33160
$875,000
0%
3 beds
3 Baths
2,040 SF
$429/SF
77
2000 ISLAND BLVD
Built 1995
$875,000

15641 SW 147th Ave

Miami FL, 33187
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
2,138 SF
$409/SF
86
SOUTH LANDING ESTATES
Built 1994
$875,000

10842 NW 53rd Ln

Doral FL, 33178
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
1,886 SF
$464/SF
24
DORAL RESERVE
Built 2001
$875,000

1274 SW 5 St

Miami FL, 33135
$875,000
-7.89%
4 beds
3 Baths
1,170 SF
$748/SF
208
LAWRENCE EST LAND COS SUB
Built 1929
$875,000

5521 SW 132nd Ave

Miami FL, 33175
$875,000
0%
3 beds
2 Baths
1,364 SF
$641/SF
28
ROYALE GREEN SEC FOUR
Built 1972
$875,000

3330 NE 190th St #1815

Aventura FL, 33180
$875,000
0%
3 beds
3 Baths
1,849 SF
$473/SF
101
UPDATED
Built 2006
$875,000

495 Brickell Ave #1510

Miami FL, 33131
$875,000
-56.25%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
249
Icon Brickell
Built 2009
$875,000

8140 W 12th Ave

Hialeah FL, 33014
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
2,982 SF
$293/SF
59
PALM LAKES SEC 2
Built 1962
$875,000

811 SE 12th Ct

Fort Lauderdale FL, 33316
$875,000
-2.78%
3 beds
4 Baths
2,120 SF
$413/SF
290
EVERGLADE LAND SALES CO F
Built 2011
$875,000

26451 SW 173rd Pl

Homestead FL, 33031
$875,000
0%
4 beds
2 Baths
2,609 SF
$335/SF
75
COUNTRY RIDGE ESTATES
Built 1988
$875,000

650 NE 32nd St #2105

Miami FL, 33137
$875,000
-1.69%
2 beds
3 Baths
1,151 SF
$760/SF
93
Paraiso Bay Condo
Built 2018
$875,000

2293 SW 182nd Way

Miramar FL, 33029
$875,000
0%
4 beds
4 Baths
2,795 SF
$313/SF
55
SILVER LAKES PHASE III
Built 1995
$875,000

100 Lincoln Rd #1511

Miami Beach FL, 33139
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
1,190 SF
$735/SF
58
THE DECOPLAGE CONDO
Built 1965
$875,000

124 Valjean Ln

Tavernier FL, 33070
$875,000
-8.85%
3 beds
3 Baths
1,649 SF
$531/SF
207
SUNSET ACRES
Built 1980
$875,000

1024 Tyler St

Hollywood FL, 33019
$875,000
0%
3 beds
3 Baths
2,489 SF
$352/SF
15
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1925