fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7201 to 7216 of 27263 Properties.

DOM
 
$870,000

4133 NW 81st Ter

Coral Springs FL, 33065
$870,000
0%
4 beds
3 Baths
2,488 SF
$350/SF
12
ROYAL LAND AMENDED
Built 1993
$870,000

1915 Normandy Drive

Miami Beach FL, 33141
$870,000
-27.5%
3 beds
2 Baths
1,630 SF
$534/SF
214
ISLE OF NORMANDY MIAMI VI
Built 1940
$870,000

5245 SW 38th Ave

Hollywood FL, 33312
$870,000
0%
4 beds
3 Baths
2,150 SF
$405/SF
3
MAPLE RIDGE
Built 2000
$870,000

18498 E Covington Trce

Boca Raton FL, 33498
$870,000
-2.79%
4 beds
3 Baths
2,680 SF
$325/SF
46
LAKES AT BOCA RATON PAR K
Built 1994
$870,000

801 Brickell Key Blvd #2502

Miami FL, 33131
$870,000
0%
2 beds
2 Baths
1,280 SF
$680/SF
49
COURTS
Built 2002
$870,000

620 Lake Dasha Cir

Plantation FL, 33324
$870,000
0%
4 beds
3 Baths
2,374 SF
$366/SF
6
JACARANDA AREA 12
Built 1974
$869,999

6520 Olde Moat Way

Davie FL, 33331
$869,999
-1.14%
4 beds
2 Baths
2,294 SF
$379/SF
79
WAVERLY HUNDRED
Built 1990
$869,900

15541 SW 21st Ter

Miami FL, 33185
$869,900
-0.57%
4 beds
3 Baths
2,372 SF
$367/SF
106
CENTURY ESTATES 1ST ADDN
Built 2005
$869,000

9201 Collins Ave #921

Surfside FL, 33154
$869,000
0%
2 beds
2 Baths
1,002 SF
$867/SF
324
Waverly
Built 2003
$869,000

20321 SW 48th St

Southwest Ranches FL, 33332
$869,000
-29.06%
0 beds
0 Baths
n/a
n/a
576
TRAILS OF EL RANCHO ACRES
Built 2020
$869,000

20456 NW 8th Ct

Miami Gardens FL, 33169
$869,000
-13.01%
6 beds
4 Baths
3,379 SF
$257/SF
100
SPORT ACRES
Built 2006
$869,000

9173 WARM SPRINGS CIR

Other City - In The State Of Florida FL, 34219
$869,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
45
NORTH RIVER RANCH PH IC &
Built 2023
$869,000

4391 Collins Ave #1814

Miami Beach FL, 33140
$869,000
-11.24%
0 beds
1 Baths
538 SF
$1,615/SF
163
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$869,000

65821 Overseas Hwy 176

Long Key FL, 33001
$869,000
-13.1%
3 beds
2 Baths
1,160 SF
$749/SF
319
LONG KEY PROJ PROP LINE S
Built 2006
$869,000

2827 Arthur St

Hollywood FL, 33020
$869,000
-0.69%
5 beds
3 Baths
2,242 SF
$388/SF
130
SUNSET ISLES SEC 1
Built 1975
$869,000

600 NE 27th St #2302

Miami FL, 33137
$869,000
1.16%
3 beds
3 Baths
1,435 SF
$606/SF
668
BAY HOUSE MIAMI CONDO
Built 2015