fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7185 to 7200 of 27264 Properties.

DOM
 
$870,000

2600 E Hallandale Beach Blvd #T301

Hallandale Beach FL, 33009
$870,000
0%
3 beds
3 Baths
1,737 SF
$501/SF
95
BEACHWALK CONDOMINIUM
Built 2016
$870,000

1167 Hillsboro Mile #607

Hillsboro Beach FL, 33062
$870,000
0%
3 beds
4 Baths
2,085 SF
$417/SF
111
OVERLOOK
Built 1989
$870,000

330 W 40th Pl

Hialeah FL, 33012
$870,000
-0.57%
5 beds
4 Baths
1,709 SF
$509/SF
310
IDEAL HOMES SUB NO 3
Built 1952
$870,000

665 NE 25th St #2301

Miami FL, 33137
$870,000
-20.91%
2 beds
3 Baths
1,508 SF
$577/SF
192
Onyx on the Bay
Built 2007
$870,000

2830 SW 17th St

Miami FL, 33145
$870,000
-5.43%
3 beds
2 Baths
1,187 SF
$733/SF
116
PARKDALE
Built 1947
$870,000

2376 NW 2nd St

Miami FL, 33125
$870,000
0%
5 beds
4 Baths
1,484 SF
$586/SF
39
GLENROYAL SUB
Built 1940
$870,000

25209 SW 134th Ave

Homestead FL, 33032
$870,000
-0.8%
5 beds
3 Baths
1,822 SF
$477/SF
61
ELISE ESTATES
Built 2005
$870,000

12221 SW 93rd St

Miami FL, 33186
$870,000
0%
5 beds
4 Baths
2,434 SF
$357/SF
27
HABITAT ESTATES SEC 3
Built 1980
$870,000

17932 NW 78th Ave

Hialeah FL, 33015
$870,000
0%
4 beds
3 Baths
2,574 SF
$338/SF
24
PALM SPRINGS NORTH SEC L
Built 1965
$870,000

4391 Collins Ave #803

Miami Beach FL, 33140
$870,000
-15.12%
0 beds
1 Baths
544 SF
$1,599/SF
263
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$870,000

3081 SW 46th Ct

Dania Beach FL, 33312
$870,000
-12.56%
3 beds
2 Baths
1,561 SF
$557/SF
140
AVON PARK
Built 1958
$870,000

1522 SW 144th Ave

Miami FL, 33184
$870,000
-1.14%
5 beds
3 Baths
2,494 SF
$349/SF
32
Sion Estates First Add
Built 2012
$870,000

5005 Johnson St

Hollywood FL, 33021
$870,000
-10.12%
3 beds
2 Baths
1,748 SF
$498/SF
173
HOLLYWOOD HILLS AMEN PLAT
Built 1967
$870,000

2171 SW 21st St

Miami FL, 33145
$870,000
0%
5 beds
4 Baths
1,847 SF
$471/SF
11
SHENANDOAH PARK
Built 1945
$870,000

328 NE 57th St

Miami FL, 33137
$870,000
0%
3 beds
2 Baths
1,170 SF
$744/SF
7
DIXIE HIGHWAY TRACK
Built 1921
$870,000

4133 NW 81st Ter

Coral Springs FL, 33065
$870,000
0%
4 beds
3 Baths
2,488 SF
$350/SF
12
ROYAL LAND AMENDED
Built 1993