fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7217 to 7232 of 27263 Properties.

DOM
 
$869,000

867 S Ocean Blvd

Pompano Beach FL, 33062
$869,000
0%
3 beds
3 Baths
1,425 SF
$610/SF
3
Barefoot Beach Villas
Built 2012
$868,000

121 NE 34th St #2102

Miami FL, 33137
$868,000
0%
2 beds
2 Baths
1,045 SF
$831/SF
67
HYDE MIDTOWN MIAMI
Built 2018
$867,000

6051 N Ocean Dr #603

Hollywood FL, 33019
$867,000
-3.34%
2 beds
3 Baths
1,988 SF
$436/SF
190
RENAISSANCE ON THE OCEAN
Built 1999
$867,000

8891 SW 28th St

Miami FL, 33165
$867,000
-17.43%
4 beds
2 Baths
1,588 SF
$546/SF
97
JOHN A CAMPBELL LITTLE FA
Built 1957
$866,990

2562 NE 16 Ave

Wilton Manors FL, 33305
$866,990
0%
3 beds
3 Baths
1,596 SF
$543/SF
54
Altessa At Wilton Manors
Built 2026
$866,000

2001 N 22nd Ave

Hollywood FL, 33020
$866,000
-3.13%
4 beds
5 Baths
2,511 SF
$345/SF
92
HOLLYWOOD PARK
Built 1957
$865,000

17375 SW 282nd St

Homestead FL, 33030
$865,000
-6.49%
5 beds
4 Baths
2,731 SF
$317/SF
359
REDLANDS COVE
Built 2004
$865,000

1010 SW 149th Ln

Sunrise FL, 33326
$865,000
0%
3 beds
2 Baths
1,807 SF
$479/SF
51
NEW RIVER ESTATES SECTION
Built 1990
$865,000

24925 SW 134th Ct

Homestead FL, 33032
$865,000
0%
1 beds
1 Baths
824 SF
$1,050/SF
667
BLK 1 MURRAYS
Built 1994
$865,000

19520 SW 128th Ave

Miami FL, 33177
$865,000
-1.14%
3 beds
2 Baths
1,678 SF
$515/SF
86
TROPICO ESTATES
Built 1961
$865,000

10321 SW 17th St

Miami FL, 33165
$865,000
99325.29%
5 beds
3 Baths
2,235 SF
$387/SF
36
3RD ADDN TO WESTBROOKE SU
Built 1975
$865,000

100 Huron Ave

Tampa FL, 33606
$865,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
27
BYARS THOMPSON ADDITION
Built 1958
$865,000

1126 NE 16th Ct

Fort Lauderdale FL, 33305
$865,000
0%
3 beds
2 Baths
1,763 SF
$491/SF
39
LAUDERDALE PARK 6-33 1/2
Built 2020
$865,000

10412 NW 63rd Ter

Doral FL, 33178
$865,000
0%
3 beds
3 Baths
1,908 SF
$453/SF
52
Landmark at Doral
Built 2017
$865,000

508 De Leon Dr

Miami Springs FL, 33166
$865,000
8.26%
3 beds
1 Baths
1,593 SF
$543/SF
91
COUNTRY CLUB ESTATES SEC
Built 1950
$865,000

5151 Collins Ave #730 + DEN

Miami Beach FL, 33140
$865,000
0%
2 beds
2 Baths
1,350 SF
$641/SF
159
SEACOAST 5151 CONDO
Built 1966