fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7281 to 7296 of 27262 Properties.

DOM
 
$859,000

1611 SW 2nd Ave #707

Miami FL, 33129
$859,000
0%
1 beds
1 Baths
600 SF
$1,432/SF
6
Domus Flats
Built 2026
$858,900

4111 S Ocean Dr #MPH5

Hollywood FL, 33019
$858,900
0%
2 beds
2 Baths
1,161 SF
$740/SF
62
Hyde/Lyfe
Built 2017
$856,000

19661 NE 10th Pl

Miami FL, 33179
$856,000
-3.82%
4 beds
3 Baths
2,242 SF
$382/SF
174
IVES ESTATES SEC 1
Built 1959
$855,000

3122 Ramsey Ct

Port St. Lucie FL, 34952
$855,000
0%
4 beds
4 Baths
3,299 SF
$259/SF
129
PORT ST LUCIE SECTION 40
Built 2026
$855,000

2333 Brickell Ave #602

Miami FL, 33129
$855,000
-4.47%
2 beds
2 Baths
1,460 SF
$586/SF
115
Brickell Bay Club
Built 1974
$855,000

12040 N Miami Ave

North Miami FL, 33168
$855,000
0.59%
5 beds
4 Baths
1,979 SF
$432/SF
111
OVERBROOK SHORES NO-2
Built 1950
$855,000

2706 NE 30th Pl #2706

Fort Lauderdale FL, 33306
$855,000
0%
3 beds
3 Baths
2,162 SF
$395/SF
48
CORAL VILLAS
Built 2014
$855,000

8701 SW 191st St

Cutler Bay FL, 33157
$855,000
-10%
4 beds
2 Baths
2,634 SF
$325/SF
381
WHISPERING PINES ESTATES
Built 1989
$855,000

1 Las Olas Circle #306

Fort Lauderdale FL, 33316
$855,000
-90.76%
2 beds
2 Baths
1,500 SF
$570/SF
129
Venetian
Built 1971
$855,000

26105 SW 193rd Ave

Homestead FL, 33031
$855,000
-1.16%
3 beds
2 Baths
2,407 SF
$355/SF
28
OUTSIDE URBAN DEVELOPMENT
Built 1972
$855,000

1000 Brickell Plz #2603

Miami FL, 33131
$855,000
0%
1 beds
2 Baths
829 SF
$1,031/SF
6
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019
$854,000

121 NE 34th St #1207

Miami FL, 33137
$854,000
-2.95%
2 beds
2 Baths
1,081 SF
$790/SF
44
Hyde Midtwon
Built 2018
$853,000

15022 SW 67th Ln

Miami FL, 33193
$853,000
-0.8%
5 beds
3 Baths
2,206 SF
$387/SF
53
LAKE MARKS AT WESTWIND
Built 1983
$852,000

21050 Point Pl #401

Aventura FL, 33180
$852,000
0%
2 beds
3 Baths
2,080 SF
$410/SF
50
ATLANTIC III AT THE POINT
Built 2000
$850,000

9755 SW 161st St

Miami FL, 33157
$850,000
0%
4 beds
2 Baths
1,974 SF
$431/SF
311
PALMETTO COUNTRY CLUB EST
Built 1960
$850,000

#208

Key Largo FL, 33037
$850,000
265525%
1 beds
1 Baths
887 SF
$958/SF
1251
Kawama Yacht Club
Built 1993