fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7329 to 7344 of 27259 Properties.

DOM
 
$850,000

2025 Brickell Ave #1703

Miami FL, 33129
$850,000
0%
2 beds
3 Baths
1,666 SF
$510/SF
59
ATLANTIS ON BRICKELL COND
Built 1982
$850,000

3030 NE 188th St #602

Aventura FL, 33180
$850,000
0%
3 beds
3 Baths
1,833 SF
$464/SF
89
3030 AVENTURA CONDO
Built 2007
$850,000

200 SE 15th Rd #5D

Miami FL, 33129
$850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,017 SF
$836/SF
127
Brickell Harbor
Built 1974
$850,000

1636 SW 108th Ter

Davie FL, 33324
$850,000
0%
4 beds
2 Baths
1,948 SF
$436/SF
259
VILLAGE AT HARMONY LAKE
Built 1999
$850,000

701 Brickell Key Blvd #1611

Miami FL, 33131
$850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,267 SF
$671/SF
39
COURVOISIER COURTS CONDO
Built 1997
$850,000

1205 NE 17th Ter

Fort Lauderdale FL, 33304
$850,000
0%
3 beds
2 Baths
1,034 SF
$822/SF
39
PROGRESSO
Built 1950
$850,000

8535 SE May Ter

Hobe Sound FL, 33455
$850,000
0%
4 beds
2 Baths
2,117 SF
$402/SF
69
PAPAYA VILLAGE
Built 1987
$850,000

5923 SW 147th Pl

Miami FL, 33193
$850,000
0%
4 beds
3 Baths
2,076 SF
$409/SF
37
WEST MILLER HEIGHTS SEC 1
Built 1987
$850,000

1717 N Bayshore Dr. #A-3451

Miami FL, 33132
$850,000
0%
3 beds
2 Baths
1,840 SF
$462/SF
97
The Grand
Built 1986
$850,000

19667 TURNBERRY WAY #18-K

Aventura FL, 33180
$850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,901 SF
$447/SF
37
TURNBERRY SOUTH TOWER
Built 1980
$850,000

13925 SW 26th Ter

Miami FL, 33175
$850,000
0%
4 beds
3 Baths
2,058 SF
$413/SF
294
MARFE SUB
Built 1989
$850,000

1077 NW 170th Ave

Pembroke Pines FL, 33028
$850,000
0%
4 beds
3 Baths
1,416 SF
$600/SF
33
LAKES OF WESTERN PINES RE
Built 1996
$850,000

665 NE 25th St #1801

Miami FL, 33137
$850,000
-14.57%
2 beds
3 Baths
1,508 SF
$564/SF
150
ONYX ON THE BAY CONDO
Built 2007
$850,000

6502 SW 157th Ct

Miami FL, 33193
$850,000
0%
4 beds
4 Baths
2,890 SF
$294/SF
44
SAN PEDRO ESTATES
Built 2001
$850,000

2301 Collins Ave #1531

Miami Beach FL, 33139
$850,000
0%
0 beds
1 Baths
760 SF
$1,118/SF
376
RONEY PALACE CONDO
Built 1926
$850,000

700 NE 25th St #1003

Miami FL, 33137
$850,000
-2.3%
2 beds
2 Baths
1,382 SF
$615/SF
275
STAR LOFTS ON THE BAY CON
Built 2007