SEARCH LISTINGS
Showing 7361 to 7376 of 27260 Properties.
DOM
 
11263 NW 53rd Ln
Doral FL, 33178
$850,000
0%
4 beds
3 Baths
1,934 SF
$440/SF
20
DORAL LANDINGS EAST
Built 1999
6890 SW 57th St
Davie FL, 33314
$850,000
-22.73%
5 beds
3 Baths
2,582 SF
$329/SF
41
EVERGLADES LAND SALES CO
Built 1972
2518 SE 19th AVE
Cape Coral FL, 33904
$850,000
0%
4 beds
2 Baths
2,410 SF
$353/SF
12
CAPE CORAL
Built 1989
20 NE 11th St #2809
Miami FL, 33132
$850,000
0%
1 beds
1 Baths
617 SF
$1,378/SF
32
E11EVEN HOTEL RESIDENCES
Built 2026
12622 SW 224th St
Miami FL, 33170
$850,000
0%
4 beds
3 Baths
2,300 SF
$370/SF
8
KARYNA SUBDIVISION
Built 2023
231 NW 44th St
Miami FL, 33127
$850,000
0%
5 beds
3 Baths
1,426 SF
$596/SF
84
COLUMBIA PARK CORR PL
Built 1938
17744 SW 294th St
Homestead FL, 33030
$850,000
0%
4 beds
3 Baths
2,603 SF
$327/SF
33
KROME GROVE ESTATES
Built 2023
18501 Collins Avenue #Cabana 27
Sunny Isles Beach FL, 33160
$850,000
0%
0 beds
1 Baths
230 SF
$3,696/SF
368
Turnberry Ocean Club
Built 2020
18501 Collins Avenue #Cabana 12
Sunny Isles Beach FL, 33160
$850,000
0%
0 beds
1 Baths
230 SF
$3,696/SF
374
Turnberry Ocean Club
Built 2020
18501 Collins Avenue #Cabana 22
Sunny Isles Beach FL, 33160
$850,000
0%
0 beds
1 Baths
230 SF
$3,696/SF
368
Turnberry Ocean Club
Built 2020
11400 Tara Dr
Plantation FL, 33325
$850,000
-2.19%
4 beds
2 Baths
1,716 SF
$495/SF
74
Plantation Acres
Built 1972
250 174th St #2004
Sunny Isles Beach FL, 33160
$850,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
12
Winston Towers 199
Built 1970
8207 SW 26th Pl
Davie FL, 33328
$850,000
0%
3 beds
2 Baths
1,874 SF
$454/SF
9
ARROWHEAD GOLF & TENNIS C
Built 1974