fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7425 to 7440 of 27258 Properties.

DOM
 
$849,888

3 Island Ave #PH-G

Miami Beach FL, 33139
$849,888
0%
1 beds
1 Baths
859 SF
$989/SF
74
3 Island Avenue
Built 1962
$849,500

2301 Collins Ave #311

Miami Beach FL, 33139
$849,500
0%
1 beds
1 Baths
600 SF
$1,416/SF
53
Roney Palace Condo
Built 1926
$849,000

9201 Collins Ave #524

Surfside FL, 33154
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
930 SF
$913/SF
758
The Waverly at Surfside B
Built 2003
$849,000

610 Misty Oaks Ln

Pompano Beach FL, 33069
$849,000
0%
3 beds
5 Baths
2,546 SF
$333/SF
151
PALM-AIRE OAKS COURSE EST
Built 1993
$849,000

253 NE 2nd St #3203

Miami FL, 33132
$849,000
-1.85%
2 beds
2 Baths
1,363 SF
$623/SF
219
VIZCAYNE SOUTH CONDO
Built 2008
$849,000

1280 NE 132nd St

North Miami FL, 33161
$849,000
0%
4 beds
2 Baths
1,797 SF
$472/SF
107
LAMOR ESTATES SUB
Built 1950
$849,000

19900 E Country Club Dr #TS03

Aventura FL, 33180
$849,000
0%
3 beds
3 Baths
1,702 SF
$499/SF
96
Turnberry Village South T
Built 2007
$849,000

151 10th St

Marathon FL, 33051
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
952 SF
$892/SF
95
KEY COLONY BEACH 1ST ADD
Built 1961
$849,000

20185 E Country Club Dr #TS-3

Aventura FL, 33180
$849,000
0%
2 beds
3 Baths
2,000 SF
$425/SF
69
THE LANDMARK CONDO
Built 1990
$849,000

1545 NW 8th Ter

Miami FL, 33125
$849,000
0%
5 beds
4 Baths
2,628 SF
$323/SF
91
GROVE PARK
Built 1926
$849,000

3912 S Ocean Blvd #1001

Highland Beach FL, 33487
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
1,349 SF
$629/SF
230
Regency Highland
Built 1976
$849,000

21055 Yacht Club Dr #902

Aventura FL, 33180
$849,000
-2.97%
3 beds
2 Baths
1,865 SF
$455/SF
438
SOUTH TOWER AT THE POINT
Built 2002
$849,000

3560 NW 19th St

Miami FL, 33125
$849,000
0%
4 beds
4 Baths
1,496 SF
$568/SF
72
GRAPELAND HEIGHTS SEC 2
Built 1950
$849,000

9133 NW 33rd St

Doral FL, 33172
$849,000
0%
4 beds
4 Baths
2,335 SF
$364/SF
50
CONTEMPO
Built 2017
$849,000

1032 SW 10th Street

Miami FL, 33130
$849,000
21.46%
2 beds
1 Baths
849 SF
$1,000/SF
158
LAWRENCE EST LAND COS SUB
Built 1971
$849,000

19667 Turnberry Way #27D

Aventura FL, 33180
$849,000
-4.61%
2 beds
2 Baths
1,887 SF
$450/SF
156
TURNBERRY ISLE SOUTH
Built 1980