fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7505 to 7520 of 27254 Properties.

DOM
 
$845,000

521 SW 64th Ct

Miami FL, 33144
$845,000
0%
5 beds
4 Baths
2,205 SF
$383/SF
16
FAIRLAWN
Built 1947
$845,000

3500 Mystic Pointe Dr #3601

Aventura FL, 33180
$845,000
-5.59%
3 beds
3 Baths
1,714 SF
$493/SF
114
MYSTIC POINTE
Built 1990
$845,000

456 NE 29th St #904

Miami FL, 33137
$845,000
0%
1 beds
1 Baths
868 SF
$974/SF
10
Cove Miami
Built 2028
$845,000

8387 NW 43rd St

Doral FL, 33166
$845,000
-6.11%
3 beds
4 Baths
1,929 SF
$438/SF
24
DOWNTOWN DORAL SOUTH
Built 2022
$845,000

5255 Collins Ave #9F

Miami Beach FL, 33140
$845,000
0%
1 beds
2 Baths
1,475 SF
$573/SF
19
Imperial House
Built 1963
$845,000

18222 SW 27th St

Miramar FL, 33029
$845,000
0%
4 beds
3 Baths
2,666 SF
$317/SF
5
SILVER LAKES PHASE III
Built 1996
$845,000

1000 Brickell Plz #3510

Miami FL, 33131
$845,000
0%
1 beds
2 Baths
839 SF
$1,007/SF
9
BRICKELL FLATIRON
Built 2019
$845,000

11277 NW 44th Ter

Doral FL, 33178
$845,000
-1.74%
3 beds
3 Baths
1,992 SF
$424/SF
52
BALMORAL SUB PHASE III
Built 2010
$844,900

12715 SW 96th Ter

Miami FL, 33186
$844,900
-2.32%
3 beds
2 Baths
1,790 SF
$472/SF
64
CALUSA CLUB ESTATES 6TH A
Built 1978
$844,000

200 Sunny Isles Blvd #2-801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$844,000
0%
3 beds
2 Baths
1,447 SF
$583/SF
75
ST TROPEZ ON THE BAY II C
Built 2009
$842,000

160 South Dr

Miami Springs FL, 33166
$842,000
-2.66%
3 beds
1 Baths
1,569 SF
$537/SF
69
REV PL SEC 2 CC ESTATES
Built 1942
$840,000

3635 Trade Winds St

Big Pine FL, 33043
$840,000
-1.18%
2 beds
2 Baths
1,048 SF
$802/SF
501
PORT PINE HEIGHTS 2ND ADD
Built 1990
$840,000

398 NE 5th St #2410

Miami FL, 33132
$840,000
-8.7%
1 beds
1 Baths
509 SF
$1,650/SF
235
The Elser Hotel
Built 2022
$840,000

1300 S Miami Ave #1602

Miami FL, 33130
$840,000
-11.58%
2 beds
2 Baths
1,088 SF
$772/SF
268
Dua Miami
Built 2016
$840,000

851 NE 1st Ave #2008

Miami FL, 33132
$840,000
-6.56%
2 beds
3 Baths
1,498 SF
$561/SF
173
Paramount Miami
Built 2019
$840,000

7436 SW 188th Ln

Cutler Bay FL, 33157
$840,000
0%
5 beds
5 Baths
3,168 SF
$265/SF
77
CUTLER CAY
Built 2007