fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7489 to 7504 of 27254 Properties.

DOM
 
$848,000

1617 Harrison St #3

Hollywood FL, 33020
$848,000
-2.75%
3 beds
3 Baths
2,305 SF
$368/SF
101
Harrison Street Villas
Built 2002
$848,000

1203 Hillsboro Mile #P2

Hillsboro Beach FL, 33062
$848,000
0%
2 beds
2 Baths
980 SF
$865/SF
10
SHORELAND
Built 1958
$847,900

9165 NW 33rd St

Doral FL, 33172
$847,900
0%
4 beds
4 Baths
2,335 SF
$363/SF
13
Contempo
Built 2017
$847,000

10464 NW 66th St

Doral FL, 33178
$847,000
-1.4%
4 beds
4 Baths
1,862 SF
$455/SF
95
LANDMARK AT DORAL
Built 2015
$845,900

2700 NW 2nd Ave #814

Miami FL, 33127
$845,900
0%
1 beds
1 Baths
720 SF
$1,175/SF
80
NOMAD WYNWOOD RESIDENCES
Built 2025
$845,000

1420 NW 14th Ave #915

Miami FL, 33125
$845,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
452
River District 14
Built 2026
$845,000

1500 Bay Rd #122S

Miami Beach FL, 33139
$845,000
-10.58%
2 beds
2 Baths
1,081 SF
$782/SF
232
Flamingo Point
Built 1960
$845,000

600 NE 27 ST #2304

Miami FL, 33137
$845,000
-0.59%
3 beds
3 Baths
1,584 SF
$533/SF
791
BAY HOUSE
Built 2015
$845,000

4111 S Ocean Dr #2111

Hollywood FL, 33019
$845,000
-11.05%
2 beds
2 Baths
1,087 SF
$777/SF
781
HYDE BEACH RESORT
Built 2017
$845,000

3627 NE 19th Ave

Oakland Park FL, 33308
$845,000
0%
3 beds
2 Baths
1,582 SF
$534/SF
115
CORAL WOODS
Built 1957
$845,000

11 NE 6 #507

Miami FL, 33132
$845,000
-11.05%
2 beds
2 Baths
825 SF
$1,024/SF
84
THE CROSBY MIAMI WORLDCEN
Built 2025
$845,000

1500 Ocean Bay Dr #F5

Key Largo FL, 33037
$845,000
0%
2 beds
2 Baths
918 SF
$920/SF
48
Kawama Yacht Club
Built 1975
$845,000

18901 NW 77th Ct

Hialeah FL, 33015
$845,000
-3.43%
6 beds
4 Baths
1,900 SF
$445/SF
39
COUNTRY LAKE PARK 1ST ADD
Built 1987
$845,000

2301 Collins Ave #636

Miami Beach FL, 33139
$845,000
0%
1 beds
2 Baths
760 SF
$1,112/SF
166
RONEY PALACE CONDO
Built 1926
$845,000

16144 SW 148th Pl

Miami FL, 33187
$845,000
-3.98%
5 beds
4 Baths
3,033 SF
$279/SF
32
SALERNO COMMUNITY
Built 2024
$845,000

10955 SW 56th St

Miami FL, 33165
$845,000
0%
4 beds
3 Baths
2,142 SF
$394/SF
152
WESTWOOD LAKE 6TH ADDN
Built 1957