fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7521 to 7536 of 27251 Properties.

DOM
 
$840,000

9365 SW 44th St

Miami FL, 33165
$840,000
-8.7%
3 beds
2 Baths
2,214 SF
$379/SF
164
ASCOT PARK
Built 1956
$840,000

1459 Shoreline Way

Hollywood FL, 33019
$840,000
-8.7%
3 beds
2 Baths
1,561 SF
$538/SF
65
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 1996
$840,000

225 N Miami Ave #212

Miami FL, 33128
$840,000
3.45%
2 beds
2 Baths
698 SF
$1,203/SF
33
District 225
Built 2025
$840,000

3895 SW 68th Ave

Miami FL, 33155
$840,000
-2.89%
3 beds
2 Baths
1,702 SF
$494/SF
105
CENTRAL MIAMI PT 3
Built 1987
$840,000

13 SW 21st ST

Cape Coral FL, 33991
$840,000
-20%
4 beds
3 Baths
2,928 SF
$287/SF
608
Cape Coral
Built 2024
$840,000

1528 SW 15th Ave

Cape Coral FL, 33991
$840,000
-23.64%
4 beds
3 Baths
2,940 SF
$286/SF
608
Cape Coral
Built 2024
$840,000

3440 W 100th Ter

Hialeah FL, 33018
$840,000
-2.89%
5 beds
5 Baths
2,909 SF
$289/SF
74
AQUABELLA SECTION ONE
Built 2017
$840,000

13455 SW 104th Ter

Miami FL, 33186
$840,000
0%
4 beds
2 Baths
1,897 SF
$443/SF
13
CROSSINGS SEC 1 THE
Built 1980
$840,000

14020 SW 83rd St

Miami FL, 33183
$840,000
0%
3 beds
2 Baths
1,472 SF
$571/SF
13
KENDALE LAKES SEC ONE
Built 1970
$840,000

665 NE 25th St #1503

Miami FL, 33137
$840,000
0%
2 beds
3 Baths
1,285 SF
$654/SF
17
ONYX ON THE BAY
Built 2007
$840,000

4501 Jefferson St

Hollywood FL, 33021
$840,000
0%
4 beds
2 Baths
2,360 SF
$356/SF
126
HOLLYWOOD HILLS
Built 1970
$840,000

1501 NW 20th St

Homestead FL, 33030
$840,000
0%
3 beds
2 Baths
1,839 SF
$457/SF
3
WESTBURY ESTATES
Built 1987
$839,999

4010 S Ocean Dr #R1709

Hollywood FL, 33019
$839,999
-1.06%
2 beds
2 Baths
1,060 SF
$792/SF
195
HYDE BEACH HOUSE
Built 2019
$839,900

16062 SW 43rd Ter

Miami FL, 33185
$839,900
-1.18%
5 beds
4 Baths
2,947 SF
$285/SF
111
PARK LAKES SEC 1
Built 2001
$839,900

4010 S Ocean Dr #R908

Hollywood FL, 33019
$839,900
0%
3 beds
3 Baths
1,361 SF
$617/SF
11
Hyde House
Built 2019
$839,000

200 Sunny Isles Blvd #2-806

Sunny Isles Beach FL, 33160
$839,000
0%
3 beds
2 Baths
1,492 SF
$562/SF
144
ST. TROPEZ ON THE BAY
Built 2009