fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7585 to 7600 of 27250 Properties.

DOM
 
$830,000

19416 SW 25th Ct

Miramar FL, 33029
$830,000
0%
4 beds
3 Baths
2,606 SF
$318/SF
24
SUNSET LAKES PLAT TWO
Built 2002
$830,000

27280 SW 166th Ave

Homestead FL, 33031
$830,000
-2.35%
3 beds
2 Baths
2,082 SF
$399/SF
44
MELODY MANOR
Built 1957
$830,000

7004 SW 139th Pl

Miami FL, 33183
$830,000
-2.35%
3 beds
2 Baths
1,787 SF
$464/SF
173
KENDALE LAKES NORTH SEC 4
Built 1973
$830,000

104 Old Jupiter Beach Road

Jupiter FL, 33477
$830,000
0%
3 beds
2 Baths
1,783 SF
$466/SF
31
CORAL KEY
Built 2000
$830,000

20102 NW 62nd Ave

Hialeah FL, 33015
$830,000
0%
4 beds
2 Baths
2,015 SF
$412/SF
16
COUNTRY LAKE MANORS SEC 2
Built 1984
$830,000

2000 Metropica Way #2509

Sunrise FL, 33323
$830,000
-1.78%
3 beds
3 Baths
1,297 SF
$640/SF
274
METROPICA NORTH TOWER
Built 2020
$830,000

9228 BELDING DRIVE

Other City - In The State Of Florida FL, 33957
$830,000
0%
2 beds
3 Baths
1,900 SF
$437/SF
147
BELDING AT BELLE MEADE
Built 1983
$830,000

501 NE 31st St #1701

Miami FL, 33137
$830,000
0%
3 beds
2 Baths
1,110 SF
$748/SF
100
PARAISO BAYVIEWS CONDO
Built 2018
$830,000

2333 Brickell Ave #305

Miami FL, 33129
$830,000
0%
2 beds
2 Baths
1,460 SF
$568/SF
37
Brickell Bay Club Condo
Built 1974
$830,000

13471 SW 99th Ter

Miami FL, 33186
$830,000
-2.35%
4 beds
2 Baths
1,848 SF
$449/SF
46
CALUSA CLUB ESTATES 3RD A
Built 1976
$830,000

17046 SW 94th Ln

Miami FL, 33196
$830,000
0%
4 beds
3 Baths
3,080 SF
$269/SF
2
KENDALL COMMONS RESIDENTI
Built 2014
$830,000

6899 Collins Ave #1704

Miami Beach FL, 33141
$830,000
-1.19%
1 beds
1 Baths
820 SF
$1,012/SF
90
Carillon
Built 2008
$829,999

4 Helwig Ter

Deerfield Beach FL, 33064
$829,999
0%
3 beds
2 Baths
1,080 SF
$769/SF
117
Park Ridge
Built 1958
$829,999

29352 SW 178th Ave

Homestead FL, 33030
$829,999
0%
4 beds
3 Baths
2,603 SF
$319/SF
104
KROME GROVE
Built 2023
$829,900

4010 S Ocean Dr #T4005

Hollywood FL, 33019
$829,900
-6.75%
2 beds
2 Baths
1,044 SF
$795/SF
79
hyde beach house
Built 2020
$829,900

2649 Key Largo Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$829,900
-7.22%
3 beds
2 Baths
1,450 SF
$572/SF
132
LAUDERDALE ISLES NO 2-BLK
Built 1956