fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7649 to 7664 of 27251 Properties.

DOM
 
$825,000

345 Ocean Dr #326

Miami Beach FL, 33139
$825,000
-2.94%
2 beds
2 Baths
659 SF
$1,252/SF
15
Ocean Point Condo
Built 1970
$825,000

55 SW 9th ST #3006

Miami FL, 33130
$825,000
-5.71%
2 beds
2 Baths
1,053 SF
$783/SF
213
Brickell Heights
Built 2017
$825,000

6918 SE Sleepy Hollow Ln

Stuart FL, 34997
$825,000
-2.94%
4 beds
3 Baths
2,298 SF
$359/SF
81
SUMMERFIELD
Built 2004
$825,000

2367 SW 23rd Ter

Miami FL, 33145
$825,000
-9.34%
4 beds
2 Baths
1,588 SF
$520/SF
75
SILVER BLUFF ESTS-SEC A
Built 1939
$825,000

495 Brickell Ave #411

Miami FL, 33131
$825,000
-2.94%
2 beds
2 Baths
1,255 SF
$657/SF
276
ICON BRICKELL NO TWO
Built 2009
$825,000

1855 NW 106th Ter

Plantation FL, 33322
$825,000
-7.2%
4 beds
4 Baths
2,488 SF
$332/SF
223
JACARANDA PARCEL 101
Built 1989
$825,000

18821 SW 297th St

Homestead FL, 33030
$825,000
0%
4 beds
2 Baths
2,275 SF
$363/SF
40
AVOCADO JUNCTION
Built 2001
$825,000

7135 Collins Ave #705

Miami Beach FL, 33141
$825,000
-2.94%
2 beds
2 Baths
1,455 SF
$567/SF
198
BURLEIGH HOUSE
Built 1970
$825,000

1080 NW 192nd Ave

Pembroke Pines FL, 33029
$825,000
0%
4 beds
3 Baths
2,141 SF
$385/SF
10
Kensington
Built 1993
$825,000

337 SW 188th Terrace

Pembroke Pines FL, 33029
$825,000
-0.6%
4 beds
3 Baths
2,504 SF
$329/SF
41
TWIN ACRES
Built 1995
$825,000

1451 Brickell Ave #2706

Miami FL, 33131
$825,000
-7.3%
1 beds
2 Baths
792 SF
$1,042/SF
253
ECHO
Built 2017
$825,000

949 Lighthouse Dr

North Palm Beach FL, 33408
$825,000
0%
4 beds
2 Baths
1,703 SF
$484/SF
2
NORTH PALM BEACH VILLAGE
Built 1972
$825,000

351 NE 117th St

Miami FL, 33161
$825,000
0%
3 beds
2 Baths
1,371 SF
$602/SF
3
HALOCK-SEC 1
Built 1960
$824,999

16065 SW 136th Ter

Miami FL, 33196
$824,999
-0.6%
4 beds
3 Baths
2,597 SF
$318/SF
27
CRESTVIEW WEST
Built 2016
$824,990

5757 Collins Ave #1104

Miami Beach FL, 33140
$824,990
0%
2 beds
2 Baths
1,510 SF
$546/SF
30
LEXCELLENCE
Built 1991
$824,950

17115 Bay St

Jupiter FL, 33477
$824,950
-8.33%
2 beds
2 Baths
2,009 SF
$411/SF
111
BAYTOWNE OF JONATHANS LAN
Built 1979