fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7681 to 7696 of 27253 Properties.

DOM
 
$820,000

1958 SE 23rd Ct

Homestead FL, 33035
$820,000
0%
5 beds
4 Baths
3,567 SF
$230/SF
55
PALM ISLE ESTATES
Built 2006
$820,000

11041 SW 138th Ave

Miami FL, 33186
$820,000
-4.65%
4 beds
3 Baths
2,087 SF
$393/SF
195
SHORES CALUSA
Built 1979
$820,000

1160 Hillsboro Mile #701

Hillsboro Beach FL, 33062
$820,000
0%
2 beds
2 Baths
1,350 SF
$607/SF
177
Hillsboro Island House
Built 1968
$820,000

1600 NW 36th Ave

Miami FL, 33125
$820,000
0%
3 beds
2 Baths
1,256 SF
$653/SF
169
GRAPELAND HEIGHTS SEC 2
Built 1948
$820,000

6301 Collins Ave #2008

Miami Beach FL, 33141
$820,000
0%
2 beds
2 Baths
1,250 SF
$656/SF
31
LA GORCE PALACE CONDO
Built 1995
$820,000

12615 N Miami Ave

North Miami FL, 33168
$820,000
-3.42%
3 beds
2 Baths
1,617 SF
$507/SF
93
BREEZESWEPT ESTATES 1ST A
Built 1956
$820,000

15041 SW 177th Ter

Miami FL, 33187
$820,000
0%
5 beds
4 Baths
3,404 SF
$241/SF
106
VENETIAN PARC
Built 2016
$820,000

5648 SW 5th Ter

Miami FL, 33134
$820,000
0%
3 beds
2 Baths
1,169 SF
$701/SF
80
TAMIAMI HIGHLANDS
Built 1925
$820,000

12159 NW 59th St

Coral Springs FL, 33076
$820,000
0%
3 beds
2 Baths
1,637 SF
$501/SF
18
HERON BAY FOUR
Built 1999
$820,000

13841 SW 17th Ter

Miami FL, 33175
$820,000
-2.96%
4 beds
3 Baths
2,029 SF
$404/SF
118
LA ROMANA
Built 1986
$820,000

8724 NW 189th Ter

Hialeah FL, 33018
$820,000
0%
4 beds
3 Baths
3,280 SF
$250/SF
39
LAKES ON THE GREEN GWENDO
Built 1995
$820,000

6017 sierra crown st

Other City - In The State Of Florida FL, 32757
$820,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
61
Bargrove Estates
Built 2023
$820,000

27501 SW 162nd Ct

Homestead FL, 33031
$820,000
-4.65%
3 beds
2 Baths
1,912 SF
$429/SF
81
ANACO SOUTH ESTATES
Built 1971
$820,000

801 S Miami Ave #2505

Miami FL, 33130
$820,000
0%
2 beds
2 Baths
1,152 SF
$712/SF
8
SLS LUX
Built 2018
$820,000

15480 SW 144th Ave

Miami FL, 33177
$820,000
900%
3 beds
3 Baths
1,673 SF
$490/SF
8
AMERICAN HOMES
Built 1990
$820,000

17343 SW 155th Ct

Miami FL, 33187
$820,000
-3.53%
5 beds
3 Baths
2,444 SF
$336/SF
55
VENETIAN PARC WEST
Built 2016