fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7713 to 7728 of 27253 Properties.

DOM
 
$819,000

4391 Collins Ave #419

Miami Beach FL, 33140
$819,000
0%
0 beds
1 Baths
620 SF
$1,321/SF
116
FONTAINEBLEAU III OCEAN C
Built 2008
$819,000

250 Sunny Isles Blvd #TH-207

Sunny Isles Beach FL, 33160
$819,000
-8.9%
3 beds
2 Baths
1,648 SF
$497/SF
92
St. Tropez
Built 2010
$819,000

6309 NW 104 th Path

Doral FL, 33178
$819,000
0%
3 beds
4 Baths
2,200 SF
$372/SF
94
LANDMARK AT DORAL
Built 2016
$819,000

18450 NE 30th place

Aventura FL, 33160
$819,000
-3.53%
3 beds
3 Baths
2,000 SF
$410/SF
67
Aventura Bay
Built 1999
$819,000

68 Coral Way

Key Largo FL, 33037
$819,000
-1.21%
3 beds
2 Baths
1,552 SF
$528/SF
131
PARADISE POINT
Built 2025
$819,000

1606 Wahoo Ln

Other City - In The State Of Florida FL, 32408
$819,000
-8.9%
3 beds
2 Baths
2,424 SF
$338/SF
163
BAY POINT
Built 1981
$819,000

842 Argonaut Isle

Dania Beach FL, 33004
$819,000
-13.7%
3 beds
2 Baths
1,560 SF
$525/SF
191
SHELTER ISLANDS 1ST ADD
Built 1963
$819,000

15705 SW 7th Pl

Sunrise FL, 33326
$819,000
0%
5 beds
3 Baths
2,047 SF
$400/SF
34
NEW RIVER ESTATES SECTION
Built 1986
$819,000

19431 Franjo Rd

Cutler Bay FL, 33157
$819,000
-3.53%
4 beds
2 Baths
1,689 SF
$485/SF
71
WHISPERING PINES EST SEC
Built 1967
$819,000

501 NE 31st St #1201

Miami FL, 33137
$819,000
0%
3 beds
2 Baths
1,110 SF
$738/SF
41
PARAISO BAYVIEWS
Built 2018
$817,000

11462 NW 69th Ter

Doral FL, 33178
$817,000
0%
4 beds
3 Baths
2,312 SF
$353/SF
27
DORAL ISLES ST LUCIA
Built 2002
$815,000

17145 N Bay Rd #4607

Sunny Isles Beach FL, 33160
$815,000
0%
3 beds
2 Baths
1,353 SF
$602/SF
216
PORTO BELLAGIO
Built 2003
$815,000

801 S Miami Ave #3803

Miami FL, 33130
$815,000
0%
1 beds
2 Baths
838 SF
$973/SF
99
SLS LUX BRICKELL
Built 2018
$815,000

16400 Collins Ave #942

Sunny Isles Beach FL, 33160
$815,000
-4.12%
2 beds
2 Baths
1,530 SF
$533/SF
166
Oceania IV
Built 1995
$815,000

1451 NW 81st Ave

Coral Springs FL, 33071
$815,000
0%
4 beds
3 Baths
2,362 SF
$345/SF
87
COUNTRYWOOD ESTATES
Built 1975
$815,000

4820 SW 112th Ave

Miami FL, 33165
$815,000
-4.12%
5 beds
3 Baths
2,564 SF
$318/SF
74
WESTWOOD LAKE 4TH ADDN
Built 1957