SEARCH LISTINGS
Showing 7777 to 7792 of 27252 Properties.
DOM
 
10460 SW 123rd Ct
Miami FL, 33186
$809,000
0%
3 beds
2 Baths
1,823 SF
$444/SF
5
DEVON-AIRE ESTATES SEC 3
Built 1977
18201 Collins Ave #1408
Sunny Isles Beach FL, 33160
$808,000
-4.94%
1 beds
2 Baths
881 SF
$917/SF
202
TRUMP ROYALE
Built 2008
18151 NE 9th Ct
North Miami Beach FL, 33162
$805,100
-5.95%
4 beds
3 Baths
1,242 SF
$648/SF
201
PICKWICK LAKE ESTATES SEC
Built 1963
1060 Brickell Ave #1003
Miami FL, 33131
$805,000
-5.18%
2 beds
2 Baths
1,440 SF
$559/SF
81
1060 Brickell
Built 2008
12410 SW 106th Ter
Miami FL, 33186
$805,000
-3.01%
4 beds
2 Baths
1,700 SF
$474/SF
209
DEVON AIRE ESTATES SEC 2
Built 1976
550 Quail Ave
Miami Springs FL, 33166
$805,000
-1.23%
3 beds
2 Baths
1,578 SF
$510/SF
79
KENT ESTATES 1ST ADDN
Built 1952
19409 NW 24th Pl
Pembroke Pines FL, 33029
$805,000
0%
4 beds
3 Baths
2,078 SF
$387/SF
33
BIG SKY PLAT
Built 1997
7616 SW 102nd St #411
Pinecrest FL, 33156
$805,000
0%
3 beds
3 Baths
1,738 SF
$463/SF
9
The Reserve
Built 2003
3500 Mystic Pointe Dr #1201
Aventura FL, 33180
$802,000
-1.23%
3 beds
3 Baths
1,714 SF
$468/SF
47
Mystic Point Tower 400 c
Built 1990
#S415
Hollywood FL, 33019
$800,000
0%
2 beds
2 Baths
954 SF
$839/SF
577
COSTA HOLLYWOOD CONDO
Built 2018
4747 Collins Ave #107
Miami Beach FL, 33140
$800,000
-2.44%
0 beds
1 Baths
510 SF
$1,569/SF
1380
Mimosa
Built 1962
12927 SW 229th Ter
Miami FL, 33170
$800,000
0%
4 beds
3 Baths
2,560 SF
$313/SF
118
KENDALL ASSEMBLAGE
Built 2023
#2-602
Sunny Isles Beach FL, 33160
$800,000
0%
3 beds
2 Baths
1,461 SF
$548/SF
119
St Tropez
Built 2009
520 Brickell Key Dr #A1207
Miami FL, 33131
$800,000
-1.84%
2 beds
2 Baths
1,137 SF
$704/SF
173
BRICKELL KEY ONE CONDO
Built 1982