fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7825 to 7840 of 27250 Properties.

DOM
 
$800,000

19911 SW 84th Ave

Cutler Bay FL, 33189
$800,000
-3.03%
4 beds
2 Baths
1,744 SF
$459/SF
38
SAGA BAY SEC ONE PART TWO
Built 1973
$800,000

6515 Collins Ave #1801

Miami Beach FL, 33141
$800,000
0%
1 beds
2 Baths
819 SF
$977/SF
3
Bel-Aire on the Ocean
Built 2004
$800,000

460 NE 28 #704

Miami FL, 33137
$800,000
-11.11%
2 beds
2 Baths
1,104 SF
$725/SF
100
ICON BAY CONDO
Built 2015
$800,000

65 NW 118th St

Miami FL, 33168
$800,000
-8.57%
5 beds
4 Baths
2,440 SF
$328/SF
90
LA PALOMA
Built 1949
$800,000

11051 SW Ivory Springs Ln

Port St. Lucie FL, 34987
$800,000
-7.94%
3 beds
4 Baths
2,753 SF
$291/SF
156
RIVERLAND PARCEL A - PLAT
Built 2020
$800,000

4202 Bahia Isle Cir

Wellington FL, 33449
$800,000
-10.01%
6 beds
4 Baths
3,243 SF
$247/SF
60
ISLES AT WELLINGTON 1
Built 2000
$799,999

5005 E 6th Ave

Hialeah FL, 33013
$799,999
-5.88%
4 beds
3 Baths
2,160 SF
$370/SF
285
LE JEUNE PARK
Built 1950
$799,999

7414 NW 107th Ct

Doral FL, 33178
$799,999
1.27%
4 beds
4 Baths
2,310 SF
$346/SF
250
RESERVE AT DORAL EAST
Built 2008
$799,999

2455 Flamingo Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$799,999
0%
3 beds
2 Baths
1,222 SF
$655/SF
121
LAUDERDALE ISLES NO 2
Built 1956
$799,999

260 NW 121st Ter

Coral Springs FL, 33071
$799,999
-38.46%
4 beds
2 Baths
2,230 SF
$359/SF
187
WEST GLEN
Built 1988
$799,999

#1101

Miami Beach FL, 33140
$799,999
-20%
2 beds
2 Baths
1,200 SF
$667/SF
368
king david towers
Built 1991
$799,999

501 NE 31st St #3306

Miami FL, 33137
$799,999
0%
3 beds
2 Baths
1,152 SF
$694/SF
91
Paraiso Bayviews
Built 2018
$799,999

14174 Gray Bark Bnd

Westlake FL, 33470
$799,999
0%
5 beds
4 Baths
3,330 SF
$240/SF
13
PINES OF WESTLAKE
Built 2024
$799,999

1451 Brickell Avenue #1706

Miami FL, 33131
$799,999
-15.79%
1 beds
2 Baths
787 SF
$1,017/SF
186
ECHO
Built 2017
$799,999

1314 W 77th St

Hialeah FL, 33014
$799,999
0%
5 beds
5 Baths
2,574 SF
$311/SF
11
ALTAVISTA PARK SEC 1
Built 1961
$799,999

9480 Baritone Ct

Boca Raton FL, 33496
$799,999
-4.19%
4 beds
3 Baths
2,576 SF
$311/SF
60
SYMPHONY BAY
Built 1995