fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7905 to 7920 of 27245 Properties.

DOM
 
$799,000

19707 Turnberry Way #4H

Aventura FL, 33180
$799,000
-2.56%
2 beds
2 Baths
1,904 SF
$420/SF
113
TURNBERRY NORTH TOWER
Built 1979
$799,000

16699 Collins Ave #2710

Sunny Isles Beach FL, 33160
$799,000
-5.89%
1 beds
2 Baths
1,000 SF
$799/SF
69
La Perla
Built 2006
$799,000

120 Salamanca Ave #2A

Coral Gables FL, 33134
$799,000
0%
2 beds
3 Baths
1,577 SF
$507/SF
25
Villa Adria
Built 2020
$799,000

3551 SW 152nd Pass

Miami FL, 33185
$799,000
-5.33%
4 beds
3 Baths
2,008 SF
$398/SF
41
BISMARK HOMES AT VENEZIA
Built 2001
$799,000

235 SW 4th St

Hallandale Beach FL, 33009
$799,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
40
Villa Providenza
Built 2026
$799,000

4035 SW 25th St

West Park FL, 33023
$799,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
24
CARVER RANCHES
Built 2026
$799,000

5810 SW 22nd St

Miami FL, 33155
$799,000
-4.31%
4 beds
3 Baths
932 SF
$857/SF
426
DUAL CONDO NO 1
Built 1956
$799,000

3330 NE 190th St #1715

Aventura FL, 33180
$799,000
-2.32%
3 beds
3 Baths
1,849 SF
$432/SF
56
AVENTURA MARINA II
Built 2006
$799,000

57 N Melrose Dr

Miami Springs FL, 33166
$799,000
0%
2 beds
2 Baths
1,092 SF
$732/SF
26
COUNTRY CLUB ESTATES SEC
Built 1925
$799,000

1850 S Ocean Dr #408

Hallandale Beach FL, 33009
$799,000
-6%
3 beds
3 Baths
1,571 SF
$509/SF
103
The Beach Club Tower 1
Built 2006
$799,000

11 NE 6th St #407

Miami FL, 33132
$799,000
0%
2 beds
2 Baths
810 SF
$986/SF
41
THE CROSBY MIAMI
Built 2025
$799,000

3744 SW 156th Ct

Miami FL, 33185
$799,000
-1.36%
3 beds
3 Baths
2,229 SF
$358/SF
76
PONCE ESTATES SEC 2
Built 2002
$799,000

4612 SW 131st Ter

Miramar FL, 33027
$799,000
0%
5 beds
3 Baths
3,180 SF
$251/SF
76
SILVER FALLS
Built 2005
$799,000

1915 Brickell Ave #C1404

Miami FL, 33129
$799,000
-6%
2 beds
3 Baths
1,746 SF
$458/SF
19
Brickell Place
Built 1980
$799,000

121 NE 34th St #902

Miami FL, 33137
$799,000
-6%
2 beds
2 Baths
1,045 SF
$765/SF
139
HYDE MIDTOWN
Built 2018
$799,000

601 NE 27th St #1507

Miami FL, 33137
$799,000
-2.56%
2 beds
2 Baths
1,191 SF
$671/SF
47
THE CRIMSON CONDO
Built 2016