fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7921 to 7936 of 27249 Properties.

DOM
 
$799,000

601 NE 27th St #1507

Miami FL, 33137
$799,000
-2.56%
2 beds
2 Baths
1,191 SF
$671/SF
47
THE CRIMSON CONDO
Built 2016
$799,000

120 Salamanca Ave #3B

Coral Gables FL, 33134
$799,000
0%
2 beds
3 Baths
1,497 SF
$534/SF
16
Villa Adria
Built 2020
$799,000

4020 SW 2nd St

Plantation FL, 33317
$799,000
0%
3 beds
2 Baths
2,772 SF
$288/SF
32
COUNTRY CLUB ESTATES UNIT
Built 1969
$799,000

#401

Aventura FL, 33180
$799,000
0%
2 beds
2 Baths
1,376 SF
$581/SF
34
ARTECH
Built 2008
$799,000

1451 Brickell Ave #2704

Miami FL, 33131
$799,000
0%
1 beds
2 Baths
789 SF
$1,013/SF
44
Echo Brickell
Built 2017
$799,000

18163 SW 149th Pl

Miami FL, 33187
$799,000
-3.62%
4 beds
4 Baths
2,342 SF
$341/SF
54
CORAL REEF NURSERIES SEC
Built 2001
$799,000

4951 Iron Horse Way

Ave Maria FL, 34142
$799,000
-5.44%
5 beds
5 Baths
3,947 SF
$202/SF
307
Maple Ridge Estates
Built 2015
$799,000

21050 Point Pl #501

Aventura FL, 33180
$799,000
0%
3 beds
3 Baths
2,440 SF
$327/SF
178
Atlantic III
Built 2000
$799,000

101 Ocean Lane Dr #209

Key Biscayne FL, 33149
$799,000
0%
2 beds
2 Baths
1,450 SF
$551/SF
11
Ocean Village Condo
Built 1982
$799,000

7135 Collins Ave #736

Miami Beach FL, 33141
$799,000
-3.15%
2 beds
2 Baths
1,455 SF
$549/SF
89
Burleigh House Condominiu
Built 1970
$799,000

4420 NE 15th Ave

Oakland Park FL, 33334
$799,000
-5.89%
3 beds
2 Baths
1,641 SF
$487/SF
121
CORAL HEIGHTS SEC 2
Built 1960
$799,000

4010 S Ocean Dr #T4004

Hollywood FL, 33019
$799,000
-3.15%
3 beds
2 Baths
1,129 SF
$708/SF
33
4010 SOUTH OCEAN CONDO
Built 2019
$799,000

3506 W 106th Ter

Hialeah FL, 33018
$799,000
0%
5 beds
5 Baths
2,909 SF
$275/SF
20
AQUABELLA SECTION TWO
Built 2018
$799,000

218 SE 14th St #2105

Miami FL, 33131
$799,000
0%
2 beds
3 Baths
1,264 SF
$632/SF
17
The Emerald at Brickell
Built 2006
$799,000

27561 SW 162nd Ct

Homestead FL, 33031
$799,000
-11.22%
4 beds
3 Baths
2,623 SF
$305/SF
82
ANACO SOUTH ESTATES
Built 2021
$799,000

191 SE 13th Ave

Pompano Beach FL, 33060
$799,000
0%
4 beds
3 Baths
1,614 SF
$495/SF
184
SNUG HARBOR SEC TWO
Built 1972