fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8001 to 8016 of 27249 Properties.

DOM
 
$795,000

1100 S Miami Ave #4201

Miami FL, 33130
$795,000
-0.5%
2 beds
2 Baths
1,167 SF
$681/SF
76
1100 Millecento Residence
Built 2015
$795,000

7751 NW 107th Ave #411

Doral FL, 33178
$795,000
-3.64%
3 beds
4 Baths
1,906 SF
$417/SF
30
MIDTOWN DORAL
Built 2016
$795,000

19667 Turnberry Way #20B

Aventura FL, 33180
$795,000
0%
2 beds
2 Baths
1,522 SF
$522/SF
73
TURNBERRY ISLE SOUTH
Built 1980
$795,000

7780 SW 134th Ave

Miami FL, 33183
$795,000
0%
3 beds
2 Baths
1,397 SF
$569/SF
17
WINSTON PARK UNIT 4
Built 1975
$795,000

20281 E Country Club Dr #608

Aventura FL, 33180
$795,000
-5.24%
3 beds
3 Baths
2,080 SF
$382/SF
62
HAMPTONS WEST
Built 1984
$795,000

19667 Turnberry Way #26B

Aventura FL, 33180
$795,000
14.39%
2 beds
2 Baths
1,522 SF
$522/SF
1074
Turnberry South
Built 1980
$795,000

1800 Sunset Harbour Dr #2105

Miami Beach FL, 33139
$795,000
0%
1 beds
2 Baths
820 SF
$970/SF
20
Sunset Harbour
Built 1998
$795,000

15345 SW 269th Ter

Homestead FL, 33032
$795,000
0%
3 beds
2 Baths
1,515 SF
$525/SF
16
RIDGEWOOD ESTATES
Built 1957
$795,000

1730 SW 38th LN

Cape Coral FL, 33914
$795,000
0%
4 beds
4 Baths
2,416 SF
$329/SF
12
Cape Coral
Built 2026
$795,000

20185 E Country Club Dr #1907

Aventura FL, 33180
$795,000
-7.45%
3 beds
3 Baths
1,950 SF
$408/SF
26
LANDMARK
Built 1990
$795,000

2355 SE 7th St

Pompano Beach FL, 33062
$795,000
0%
3 beds
2 Baths
1,350 SF
$589/SF
51
SANTA BARBARA ESTATES
Built 1952
$795,000

480 NE 31st St #1802

Miami FL, 33137
$795,000
0%
1 beds
2 Baths
940 SF
$846/SF
10
GRAN PARAISO
Built 2019
$795,000

301 Ocean Dr #306

Miami Beach FL, 33139
$795,000
0%
1 beds
1 Baths
640 SF
$1,242/SF
6
Ocean Park Condominium
Built 1967
$795,000

851 NE 1st Ave #4604

Miami FL, 33132
$795,000
0%
1 beds
2 Baths
1,185 SF
$671/SF
102
PMWC
Built 2019
$795,000

410 SW 56th Ave

Plantation FL, 33317
$795,000
0%
3 beds
2 Baths
1,822 SF
$436/SF
61
PLANTATION PARK LAKESITES
Built 1963
$795,000

14494 N 64th Way N

Palm Beach Gardens FL, 33418
$795,000
0%
6 beds
3 Baths
2,352 SF
$338/SF
9
Palm Beach Gardens
Built 1979