fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8049 to 8064 of 27249 Properties.

DOM
 
$790,000

580 72nd #711

Miami Beach FL, 33141
$790,000
-4.7%
1 beds
1 Baths
466 SF
$1,695/SF
177
72 PARK
Built 2024
$790,000

17012 SW 91st Ter

Miami FL, 33196
$790,000
0%
4 beds
3 Baths
2,512 SF
$314/SF
83
KENDALL COMMONS RESIDENTI
Built 2012
$790,000

2030 S Ocean Dr #1127

Hallandale Beach FL, 33009
$790,000
-12.22%
3 beds
3 Baths
1,856 SF
$426/SF
220
PARKER PLAZA CONDO ESTATE
Built 1970
$790,000

18109 SW 148th Ave Rd

Miami FL, 33187
$790,000
0%
4 beds
4 Baths
2,535 SF
$312/SF
45
CORAL REEF NURSERIES SEC
Built 1999
$790,000

3470 E Coast Ave #H2009

Miami FL, 33137
$790,000
-3.66%
2 beds
3 Baths
1,181 SF
$669/SF
101
Two Midtown
Built 2007
$790,000

851 NE 1st Ave #3905

Miami FL, 33132
$790,000
-11.24%
2 beds
2 Baths
1,254 SF
$630/SF
411
PARAMOUNT
Built 2019
$790,000

239 SW 9th St #2203

Miami FL, 33130
$790,000
-7.05%
2 beds
2 Baths
809 SF
$977/SF
313
SMART BRICKELL CONDO
Built 2023
$790,000

17375 Collins Ave #2003

Sunny Isles Beach FL, 33160
$790,000
-7.6%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$612/SF
272
OCEAN POINT BEACH CLUB CO
Built 2000
$790,000

2751 S Ocean Dr #505N

Hollywood FL, 33019
$790,000
-7.06%
2 beds
3 Baths
1,868 SF
$423/SF
334
AQUARIUS
Built 1973
$790,000

100 Bayview Dr #1906

Sunny Isles Beach FL, 33160
$790,000
-6.95%
2 beds
2 Baths
1,521 SF
$519/SF
266
ARLEN HOUSE
Built 1975
$790,000

1901 SW 37th Ave

Miami FL, 33145
$790,000
-28.18%
4 beds
3 Baths
1,635 SF
$483/SF
363
CORAL GATE SEC C
Built 1950
$790,000

21205 Yacht Club Dr #805

Aventura FL, 33180
$790,000
-3.3%
3 beds
2 Baths
1,870 SF
$422/SF
481
NORTH TOWER AT THE POINT
Built 1977
$790,000

2901 NW 10th Ave

Wilton Manors FL, 33311
$790,000
1.28%
3 beds
2 Baths
2,010 SF
$393/SF
48
JENADA ISLE
Built 1966
$790,000

90 ALTON RD #1007

Miami Beach FL, 33139
$790,000
0%
1 beds
1 Baths
740 SF
$1,068/SF
13
YACHT CLUB AT PORTOFINO
Built 1999
$790,000

5240 SW 10th Ct

Plantation FL, 33317
$790,000
0%
4 beds
2 Baths
2,077 SF
$380/SF
12
PLANTATION PARK LAKESITES
Built 1969
$790,000

10260 SW 48th St

Miami FL, 33165
$790,000
-19.39%
4 beds
2 Baths
1,703 SF
$464/SF
180
HEFTLER HOMES SEC 3
Built 1959